Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL PIETRAK****


ul.Kościuszki 47,
62-100 Wągrowiec,
woj. WIELKOPOLSKIE
tel.: +48 672 68 58 25,
fax: +48 672 68 58 25

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 90
Cena za nocleg już od: 180 PLN lub 39 EURO

OFERTA:


Na szlaku Cysterskim , w malowniczej miejscowości Wągrowiec mieści się ekskluzywny, czterogwiazdkowy kompleks hotelowo- gastronomiczny, zarządzany przez rodzinę Pietrak. Najważniejszą jego atrakcją jest wyjątkowe położenie nad samym brzegiem Jeziora Durowskiego, w pięknym parku, przy głównej ulicy miasta.Z tarasów hotelu rozciąga się wspaniały widok na plażę, jezioro, krajobraz leśny oraz okazałą fontannę.Naszym Gościom oferujemy 90 miejsc noclegowych w apartamentach oraz pokojach jedno i dwuosobowych. Pamiętamy również o osobach niepełnosprawnych. W trosce o wygodę Gości w hotelu znajduje się winda. Wszystkie pokoje charakteryzuje rodzinna atmosfera i niepowtarzalny klimat. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, mini- bar, telefon, Internet, TV- sat.W hotelu znajduje się PUB, Caffe Bar oraz trzy sale restauracyjne:
o Restauracja Nad Potokiem- 200 miejsc
o Restauracja Nad Jeziorem- 200 miejsc
o Restauracja Włoska.
Do dyspozycji Gości są cztery sale konferencyjne z możliwością wyposażenia w nagłośnienie i projektor multimedialny.
W hotelu znajduje się również kantor wymiany walut, kiosk z upominkami oraz całodobowy parking strzeżony.Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001.Położenie tak blisko jeziora umożliwia czynny wypoczynek. U podnóży opadających w kierunku jeziora tarasów znajduje się strzeżone kąpielisko. Jezioro wysokiej klasy czystości oraz mikroklimat pozwalają naszym Gościom doskonale wypocząć.Wypożyczalnia sprzętu wodnego, przystanie żeglarskie, obiekty sportowo- rekreacyjne, korty tenisowe, hala sportowa, wycieczki po jeziorze ekskluzywnym hotelowym statkiem, to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych z myślą o naszych Gościach.Istnieje także możliwość skorzystania z basenu, a także z szerokiego wachlarza usług rehabilitacyjnych,np.masaży.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****HOTEL PIETRAK****
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie