Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL POLSKI***


ul.Biernackiego 12,
39-300 Mielec,
woj. PODKARPACKIE


Liczba miejsc: 150
Cena za nocleg już od: 100 PLN lub 23 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingpralniarestauracjaroomservicesaunasolariumtelefontvtvsatwindazwierzeta

OFERTA:


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzygwiazdkowego hotelu usytuowanego w pobliżu centrum miasta, nieopodal Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Znajdują się tu sale konferencyjne i szkoleniowe, centrum biznesowe, restauracja "Secesja" na 160 miejsc składająca się z sali w stylu secesyjnym, sali bankietowej i kominkowej, night club, kiosk z prasą i pamiątkami, parking strzeżony i niestrzeżony oraz pralnia.
Hotel otoczony terenami zielonymi położony jest przy obiektach sportowych Stali Mielec (odnowione baseny odkryte i kryta pływalnia, lodowisko, hala sportowa na 3 000 osób, boiska, korty tenisowe).
W okresie letnim przy hotelu działa gastronomiczny Ogród Leśny na 1000 miejsc siedzących, w którym poza cotygodniowymi tanecznymi biesiadami organizujemy cykliczne imprezy kulturalno-rozrywkowe takie jak Wielkie Grillowanie, Dzień Dziecka oraz pod koniec sierpnia dwudniowy Piknik Country, a także integracyjne imprezy firmowe.
Specjalizujemy się w obsłudze konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, imprez towarzyszących, okolicznościowych, a także w obsłudze imprez masowych.
Ponadto zapraszamy do fitness club-u, w którym nasi Goście mogą skorzystać z sauny suchej i parowej, solarium, masażu, a także z zajęć i ćwiczeń indywidualnych pod okiem instruktora.
Na terenie całego hotelu działa bezprzewodowa sieć Internetowa HOT-SPOT.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***HOTEL POLSKI***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie