Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL PRZĄŚNICZKA


ul.Studencka 20/24,
91-513 Łódź,
woj. ŁÓDZKIE


Liczba miejsc: 100
Cena za nocleg już od: 80 PLN lub 18 EURO

cafedrinkbarnetparkingrestauracjatvtvsat

OFERTA:


Hotel nasz położony jest w centrum malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, nad dwoma stawami w Łodzi – Arturówku. Niepowtarzalny urok i klimat otaczającej przyrody zachęca do spacerów i ognisk integracyjnych na terenie naszego ośrodka. Panuje tu niezwykły spokój, cisza oraz kameralna atmosfera. Miła i kulturalna obsługa naszego hotelu pomoże Państwu w przygotowaniach, a podczas imprezy obsługuje nie przeszkadzając w zabawie.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a na pewno będziecie Państwo zadowoleni, a osoby zaproszone przez Państwa zapamiętają tą chwilę na długo.

Nasz hotel organizuje:- konferencje,
- szkolenia,
- wesela,
- bankiety,
- komunie,
- studniówki,
- chrzciny,
- konsolacje,
- imprezy integracyjne, w tym plenerowe (grill, ognisko),
- spotkania po latach,
- oraz zimą kulig.

Sale konferencyjne i szkoleniowe
Hotel dysponuje trzema salami konferencyjno - szkoleniowymi umożliwiającymi organizację spotkań tematycznych.
Tereny zielone wokół hotelu zapewniają niepowtarzalną atmosferę w trakcie przerw w szkoleniach i podczas wieczornych imprez integracyjnych.

Sala "A" - cena wynajmu wynosi 400,00 PLN brutto za dzień. Sala posiada ekran multimedialny, tablicę flip-chart, oraz nagłośnienie w cenie wynajmu. Sala mieści maksymalnie 200 osób.

Sala "B" - cena wynajmu wynosi 350,00 PLN brutto za dzień. Sala posiada ekran multimedialny oraz tablicę flip-chart w cenie wynajmu. Sala mieści maksymalnie 90 osób.

Sala "C" - cena wynajmu wynosi 300,00 PLN brutto za dzień. Sala posiada ekran multimedialny oraz tablicę flip-chart w cenie wynajmu. Sala mieści maksymalnie 40 osób.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL PRZĄŚNICZKA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie