Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL-RESTAURACJA JAWORZ**


ul.Sikorskiego 28,
34-600 Limanowa,
woj. MAŁOPOLSKIE


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 35 PLN lub 7 EURO

cafedrinkbarparkingrestauracjasalatelefontvsat

OFERTA:


Hotel 'JAWORZ' kategorii ** (dwie gwiazdi) położony ok. 700 m od centrum Limanowej w zaciszym miejscu na Potokiem Starowiejskim. Posiada 21 pokoi 1-2-3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym w większości z balkonem oraz tv, telefon. Obiekt posiada Restauracje (100 miejsc), sale konferencyjne (50 i 25 miejsc), drink bar, klub nocny, pralnię, parking bezpłatny ogrodzony. Obiekt prowadzi wyżywienie całodobowe-kuchnia polska, organizuje pobyty wczasowe, weekendowe, zjazdy, bankiety, obozy młodzieżowe i sportowe, imprezy plenerowe (ogniska, kuligi).
LIMANOWA - piękne miasteczko górskie położone w Beskidzie Wyspowym otoczone licznymi szczytami i wzgórzami. Usytuowanie Limanowej w górzystym, uroczym krajobrazowo regionie (łączącym się z pasmem Gorców) o wspaniałym mikroklimacie, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi m. in. na wędrówkach po licznych znakowanych szlakach turystycznych wychodzących z miasta na pobliskie lesiste szczyty górskie w tym na Miejską Górę do Krzyża 2000 lecia z tarasem widokowym i panoramą na Beskidy, Gorce i Tatry.


Niewielka odległość i bardzo dobre połączenia komunikacyjne od Krakowa, Nowego Sącza, Zakopanego i Krynicy oraz Pienin i Tatr czyni Limanową bardzo dobrą bazę wypadową na całe południe Polski.


Limanowa obok dobrze rozbudowanej infrastruktury turystycznej (hotele, restauracje, wyciąg narciarski, basen, obiekty sportowe) oraz ośrodków kulturalnych, zespołów folklorystycznych, posiada liczne atrakcje i obiekty zabytkowe, do których nalezą m. in. zespół obiektów sakralnych stanowiących Bazylikę Matki Boskiej Bolesnej, cmentarze wojenne z I Wojny Światowej, dwó Marsów z Muzeum Regionalnym.


Tradycyjnie dobrze zorganizowana baza obsługi ruchu turystycznego (Koło Przewodników Beskidzkich, biura turystyczne : Przedsiebiorstwo Turystyczne "ŚNIEŻNICA", BT "Limatur", "Gromada" i PTTK) zapewniają turystom i wczasowiczom skorzystanie z dużych walorów turystycznych Limanowej i całego regionu.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL-RESTAURACJA JAWORZ**HOTEL-RESTAURACJA JAWORZ**HOTEL-RESTAURACJA JAWORZ**HOTEL-RESTAURACJA JAWORZ**
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie