Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL SASKI***


ul.Sławkowska 3,
31-014 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE


Liczba miejsc: 117
Cena za nocleg już od: 250 PLN lub 55 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalatvtvsat

OFERTA:


Hotel Saski usytuowany jest w Centrum Krakowa w odległości 50m od Rynku Głównego w okazałej XVI-wiecznej kamienicy. Bogata historia tego obiektu oraz przystępne ceny czynią Hotel Saski doskonałym miejscem wypoczynku dla strudzonych turystów i biznesmenów.

Do dyspozycji gości oddajemy zarówno pokoje „standard” jedno, dwu i trzyosobowe jak i przestronne apartamenty.

Lokalizacja hotelu w Centrum Krakowa umożliwia łatwy dostęp do największych atrakcji miasta : Rynku Głównego z Sukiennicami i Kościołem Mariackim, Drogi Królewskiej oraz Wzgórza Wawelskiego.
Serdecznie zapraszamy do organizowania konferencji, zjazdów, szkoleń i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych w Hotelu Saskim.
Dysponujemy salą konferencyjną dla 30 osób
Wyobraź sobie, że ukryłeś się przed miejskim zgiełkiem, będąc dokładnie w centrum. że znalazłeś się we współczesnej stylowej restauracji, pełnej wysmakowanych kolorów i nowoczesnych form. że już teraz jesteś w METROPOLITAN.

7.30 zapraszamy na śniadanie. Najważniejszy posiłek dnia serwujemy w taki sposób, byś mógł nasycić swój apetyt. Możesz również wybrać klasyczne śniadanie w stylu angielskim, amerykańskim lub kontynentalnym.

12.00 od samego południa serwujemy zestawy lunchowe. Potrawy, które inspirują również Twój umysł. Możesz być pewny, że obsługa i przygotowanie potraw odbywa się bardzo sprawnie. Szanujemy Twój czas.

18.00 nadchodzi czas celebracji. Potrawy pełne tradycyjnych smaków, ale w egzotycznych zestawieniach. Szef Kuchni przygotowuje dania kuchni współczesnej. Wyśmienite. Szczególnie polecamy Listę Win, na której znajdziesz największy w Krakowie wybór win pochodzących z krajów Nowego Świata.

Metropolitan Bar jedyny w swoim rodzaju. Fakt potwierdzony każdym detalem. Jest najgorętszym miejscem spotkań nawet w najzimniejszym Krakowie. A w upalne wieczory znajdziesz tu najbardziej zmrożoną Margaritę i mocno schłodzone alkohole. Oto przestrzeń oddana Ci do dyspozycji, byś mógł odpocząć, zostawiając cały świat za drzwiami.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***HOTEL SASKI***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie