Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNY


Kadyny 31,
82-340 Tolkmicko,
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
tel.: +48 55 231-34-34,
fax: +48 55 231-34-36

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 60
Cena za nocleg już od: 240 PLN lub 52 EURO

OFERTA:


Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadynach to miejsce wyjątkowo urokliwe, położone w otoczeniu wody i lasów, których energia ma zbawienny wpływ na ciało i ducha. Tu znajdziecie Państwo stylowe, kameralne wnętrza, wyborne potrawy regionalne oraz światowe przysmaki klimatycznej restauracji, znajdującej się w podziemiach hotelu.

W 2011 roku powstał tu także ośrodek SPA i Wellness, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Każdy dzień tu spędzony sprawi, że błogość i relaks przepędzą stres, napięcie i zmęczenie. Nasze centrum SPA & Wellness oferuje całą gamę specjalistycznych usług, obejmujących terapeutyczne działanie wody, zabiegi na twarz i ciało, różnorodne masaże i zajęcia psychofizyczne oraz diety odchudzające. Aurveda i holistyczne podejście do ciała ludzkiego pozwoli Państwu wybrać się w podróż do krainy głębokiego ukojenia i harmonii.

Organizujemy:
Przyjęcia okolicznościowe, bale, staropolskie biesiady, bankiety, obsługę grup turystycznych, konferencje, sympozja, wyjazdy motywacyjne, pobyty świąteczne, weekendowe i urlopowe, imprezy turystyczno, rekreacyjne.
Zapraszamy na: odpoczynek przy ognisku, wycieczki krajoznawcze i rowerowe, grzybobranie, przejażdżki bryczkami. A zimą kuligi, jazdę saniami, bojery i narty biegowe.
Z przyjemnością informujemy, że Hotel SPA Srebrny Dzwon został wyróżniony znakiem "Najlepsze Polskie SPA 2011".
Za wyróżnienie serdecznie dziękujemy i obiecujemy nie ustawać w dalszym podnoszeniu jakości naszych usług i atrakcyjności naszej oferty.

Niepowtarzalny charakter wnętrzom nadają zarówno ściany wykonane z XIX-wiecznej cegły kadyńskiej, jak i światło płynące z kutych w metalu świeczników i lamp oraz szum dyskretnej fontanny.
Ta wspaniała atmosfera, wyszukana kuchnia oraz bogata piwnica win pozostają na długo w pamięci.Karta menu została przygotowana dla miłośników kuchni staropolskiej oraz smakoszy oryginalnych potraw przygotowanych specjalnie przez szefa kuchni.
Każdą pora roku witamy nowa kartą menu.
W bogatej ofercie usług znalazły się bankiety, wesela, przyjęcia rodzinne, biznesowe oraz spotkania towarzyskie.
W ciepłe wieczory zapraszamy również na nasz dziedziniec do ukwieconego patio, gdzie pieczony dzik i smakołyki z grilla smakują najlepiej.
Hotel Srebrny Dzwon to miejsce spotkań ludzi biznesu, kultury i sportu.
Jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych, bali, biesiad staropolskich, bankietów, konferencji, zjazdów oraz sympozjów.
Dysponujemy 2 salami konferencyjnymi o powierzchni 45 metrów kwadratowych i 300 metrów kwadratowych dla grup od 10 do 150 osób w zależności od ustawienia stołów.
Sale wyposażone są w flipchart, Tv, video, ekran, projektor multimedialny, nagłośnienie. Posiada stałe łącze internetowe.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNYHOTEL SPA SREBRNY DZWON***KADYNY
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie