Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL SPICHLERZ**


Krzyżowa 7,
58-112 Świdnica,Grodziszcze,
woj. DOLNOŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 38
Cena za nocleg już od: 170 PLN lub 39 EURO

drinkbarnetparkingrestauracjasalasaunatelefontv

OFERTA:


Hotel SPICHLERZ jest częścią Centrum Konferencyjnego w Krzyżowej. Położony jest w malowniczej wiosce Krzyżowa na terenie byłego majątku rodziny von Moltke. Hotel oferuje 38 miejsc noclegowych: 10 pokoi 1 osobowych i 14 pokoi 2 osobowych, których standard odpowiada standardom hotelu ***. Dla gości hotelu dostępna jest sala śniadaniowa oraz kawiarnia Spichlerz, która swoim wystrojem nawiązuje do historii Krzyżowej i jej okolic. Restauracja w Krzyżowej oferuje smaczne polskie dania oraz klasyczne potrawy kuchni europejskiej. Atrakcją Krzyżowej jest odrestaurowany XVIII wieczny Pałac, w którym znajdują się sale wystawowe, szkoleniowe i biblioteka. Położenie hotelu oraz teren przyległy stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i organizacji konferencji i spotkań kulturalno-towarzyskich. Przestronny dziedziniec, sala sportowa i boisko umożliwiają zorganizowanie wypoczynku na świeżym powietrzu, również w formie aktywnej. Dla dzieci dostępny jest plac zabaw.

Właścicielem hotelu SPICHLERZ jest Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego, niezależna polska organizacja pozarządowa działająca na rzecz tolerancji, pokoju, porozumienia i przepojonej wzajemnym szacunkiem współpracy wszystkich narodów europejskich.
Od ponad 10 lat Fundacja prowadzi w Krzyżowej na Dolnym Śląsku międzynarodowe centrum konferencyjne służące propagowaniu tych idei wśród młodzieży i dorosłych z całej Europy.
Dochód z wynajmu pokoi w hotelu SPICHLERZ zasila międzynarodową wymianę młodzieży i pracę na rzecz porozumienia europejskiego prowadzoną w Krzyżowej. Swoim pobytem wspieracie Państwo naszą działalność programową.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**HOTEL SPICHLERZ**
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie