Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL SZABLEWSKI***


ul.Brodowska 38c,
63-000 Środa Wielkopolska,
woj. WIELKOPOLSKIE
tel.: +48 61 2854061,
fax: +48 61 2854061

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 70
Cena za nocleg już od: 140 PLN lub 32 EURO

OFERTA:


Hotel Szablewski to 3 gwiazdkowy, nowoczesny obiekt, który wyróżnia przede wszystkim wysoki standard obsługi i doskonała lokalizacja w pobliżu trasy Poznań – Katowice. Położenie hotelu cechuje łatwy dojazd do centrum Poznania (niespełna 30 km). Nasi Goście korzystać mogą z 70 komfortowych miejsc hotelowych w pokojach 1 , 2 i 3 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV-Sat oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Polecamy również apartament z hydromasażem oraz pokoje studio. W hotelu znajdują się - stylowa restauracja, pub oraz Centrum SPA. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy trzy doskonale wyposażone oraz klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe.

Życzliwa obsługa oraz dbałość o warunki sprzyjające zarówno pracy, jak i wypoczynkowi sprawiają, że czas spędzony u nas na długo pozostaje w pamięci naszych Gości.
Doskonałe jedzenie to tylko jeden z wielu atutów tego miejsca. Nasz Szef Kuchni zadowoli najbardziej wyrafinowane, kulinarne gusta zaś miła atmosfera i dyskretna obsługa czynią hotel idealnym miejscem spotkań biznesowych jak i czysto towarzyskich. Z myślą głównie o potrzebach środowiska przedsiębiorców funkcjonuje w ramach kompleksu klub. Jest to idealne miejsce do spotkań biznesowych.

Bogate gastronomiczne zaplecze pozwala nam na organizację przyjęć, konferencji, szkoleń, bankietów, wesel, czy też innych imprez okolicznościowych. Na największej z sal istnieje możliwość organizowania bankietów nawet na 300 osób. Tak duża salą nie może poszczycić się żadna inna restauracja w regionie.

Znajdujące się w obiekcie 3 wielofunkcyjne, klimatyzowane sale oraz kameralny Business Room, wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt konferencyjny

W Centrum SPA korzystać można z:
* basenu,
* jacuzzi,
* sauny suchej z aroma- i światłoterapią,
* sauny infrared,
* łaźni parowej,
* solarium,
* masaży wodnych,
* gabinetów masażu klasycznego.
* zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów weekendowych oraz zabiegów kosmetyczno-relaksacyjnych.

Wyróżnia nas wyjątkowa atmosfera i indywidualne podejście do każdego Gościa.
Zapewniamy profesjonalną obsługę konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, okolicznościowych i integracyjnych.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***HOTEL SZABLEWSKI***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie