Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL VENECIA PALACE****


ul.Kasztanowa 44,
05-816 Warszawa-Michałowice,
woj. MAZOWIECKIE


Liczba miejsc: 127
Cena za nocleg już od: 185 PLN lub 40 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjatelefontvtvsat

OFERTA:


Venecia Palace to elegancki, 4-gwaiazdkowy hotel położony na 12-ha posiadłości, w tym ok. 2 ha jeziorko.Zlokalizowany przy Al. Krakowskiej, na przedmieściach Warszawy, 11 min. od Pałacu Kultury, 5 min. od Lotniska
Okęcie, 3 min. od Al. Jerozolimskich. Niezwykła architektura pałacu, położonego nad wodą, w otulinie Rezerwatu Stawów Raszyńskich jest wspaniałą ofertą wypoczynku i rekreacji. Jazda łodzią spacerową w sąsiedztwie kaczek i śpiewu żab jest wyjątkową ofertą w Warszawie.Dla organizatorów konferencji, szkoleń i imprez firmowych, managerów i prezesów firm szukających miejsc spotkań biznesowych Hotel Venecia Palace przedstawia ofertę wszechstronnych fachowych usług według standardów unijnych atut stanowi doskonała lokalizacja obiektu, oddalona od miejskiego zgiełku sprzyja atmosferze skupienia i koncentracji w trakcie obrad jak i wypoczynku i rekreacji.Do dyspozycji jest 7 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych z naturalnym światłem. Mogą one pomieścić od 15 do 200 uczestników. Wszystkie sale są klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone. Zapewniamy profesjonalne wyposażenie audiowizualne, pełną obsługę podczas konferencji, serwis gastronomiczny: przerwy kawowe, lunche, kolacje uroczyste, możliwość przygotowania materiałów konferencyjnych, profesjonalnych tłumaczy, gastronomiczną obsługę spotkań biznesowych, bankietów i szkoleń.Hotel Venecia Palace posiada 70 komfortowo wyposażonych pokoi. Większość pokoi zaprojektowanych zostało w stylu rzymsko-weneckim, utrzymanych w ciepłej tonacji złotych beży i brązów. Luksusowe, przestronne apartamenty zostały zaaranżowane aby zapewnić Gościom komfort i wygodę.Wyposażenie apartamentów w łaźnie parowe i duże wanny, stwarza niepowtarzalny klimat wnętrz. Wszystkie pokoje standardowo posiadają łazienkę z prysznicem, suszarkę i zestaw kosmetyków. Wyposażone są w biurko, TV-sat, lodówkę, telefon, stały szybki bezpłatny dostęp do Internetu (Frame).
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i miejsce parkingowe. Malownicze i rozległe tereny o charakterze parkowo- rekreacyjnym posiadają 2 ha jeziorko z molem, Świątynię Dumania Tempietto na wyspie. Goście do dyspozycji mają łodzie spacerowe i leżaki plażowe.
Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej nawet najliczniejszej imprezy. W ofercie znajdziemy noworoczne bale, przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny, uroczyste kolacje i bankiety.W sezonie wiosenno-letnim także garden - party.Specjalizacja w organizacji imprez tematycznych i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że należą one do najczęściej zamawianych usług.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****HOTEL VENECIA PALACE****
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie