Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPA


ul.Mrzygłodzka 273,
42-400 Zawiercie,
woj. ŚLĄSKIE
tel.: +48/32/670 38 00, +48/32/670 38 10,
fax: +48/32/670 38 01

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW

Liczba miejsc: 180
Cena za nocleg już od: 220 PLN lub 49 EURO

OFERTA:


Niewątpliwie dużym walorem jest lokalizacja Hotelu. Z jednej strony bliskość dróg krajowych zapewnia komfortowy dojazd, z drugiej zaś Hotel jako BRAMA NA JURĘ otwiera swe wrota wprost na jurajskie szlaki pełne tajemniczych warowni, ostańców, jaskiń oraz niespotykanej w innych rejonach flory i fauny. Teren ten należy do najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych w Polsce. Grono jej wielbicieli rośnie z roku na rok i trudno się temu dziwić, skoro oferuje tak wiele na tak niewielkim obszarze.

Malownicze położenie Hotelu, architektura oraz otoczenie to atuty, które sprawiają, iż Goście chętnie korzystają z usług, a przeżyte chwile na długo pozostają w ich pamięci.
Wnętrza Hotelu zaprojektowano i wykonano, biorąc pod uwagę wymagania i gusta potencjalnych Gości. Niewątpliwie wysoki standard jakościowy jest widoczny już w aranżacji hallu, z którego przechodzi się do eleganckiej restauracji, kawiarni i pubu.
Całości dopełnia wystrój i harmonia pokoi, dające poczucie przytulności i komfortu. Jasne wnętrza, gustownie dobrane wyposażenie i wygodne meble sprawiają, że pokoje służą zarówno odpoczynkowi jak i pracy.
W restauracji, w bogatym menu, znajdziecie Państwo zarówno potrawy kuchni polskiej, jak również europejskiej. Niezapomniane, oryginalne walory smakowe oraz zapachowe potraw i sosów są efektem naszych indywidualnych receptur opartych na starannie dobranych zestawach ziół, przypraw, win oraz warzyw.
To wprost wymarzony obiekt do organizacji firmowej konferencji, zjazdu lub spotkania pracowników.
Oprócz luksusowej bazy noclegowej posiadamy 4 klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny.
Kompleks konferencyjny wyposażony został w urządzenia umożliwiające najwyższą jakość prezentacji dla potrzeb biznesu, edukacji oraz szkoleń. W wyposażeniu:
rzutnik pisma, bezprzewodowy i przewodowy system nagłaśniający, tablica typu flipchart, magnetowid, magnetofon – CD, ekran.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPAHOTEL VILLA VERDE**** RESORT&SPA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie