Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL VIVALDI*** Karpacz -10%


ul.Olimpijska 4,
50-000 Karpacz,
woj. DOLNOŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 72
Cena za nocleg już od: 200 PLN lub 46 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

basencafedrinkbarnetparkingrestauracjaroomservicesalasaunatelefontvtvsatwindazwierzeta

OFERTA:


Trzygwiazdkowy Hotel VIVALDI dogodnie usytuowany, doskonale przygotowany do obsługi gości pełniący rolę miejsca wypoczynku jak i miejsca idealnego do szkoleń ,konferencji lub biznesowych spotkań. Szef Kuchni dzięki swojemu wyczuciu kulinarnemu sprawił ,że Restauracja „Cztery Pory Roku” stała się interesującym miejscem spotkań smakoszy.
Dysponujemy 27 pokojami o wysokim standardzie wyposażenia, gdzie harmonijna kolorystyka ,wygoda i funkcjonalność jest dopełnieniem oczekiwań gości. Wyposażone w mini-bar , TV-Sat, telefon i dostęp do Internetu są w stanie usatysfakcjonować zarówno będących w podróży służbowej jak i tych, którzy w gronie przyjaciół, znajomych lub rodziny wybrali nasz hotel na miejsce wypoczynku.
Wielu Gości doceniło nasze starania i zaangażowanie w realizację różnego rodzaju konferencji, pokazów czy szkoleń. Są one wymogiem współczesnego funkcjonowania w sferach biznesowych. Dysponując dwoma wyposażonymi w urządzenia multimedialne salami konferencyjnymi, stwarzamy możliwości pozwalające na profesjonalne przygotowanie spotkania czy szkolenia.
Hotel VIVALDI zapewnia swoim gościom pełen wypoczynek i relaks poprzez kryty basen z hydromasażem, wannę HotSpring, saunę fińską oraz bogatą ofertę masaży ręcznych i zabiegów kosmetycznych. Dodatkowe atrakcje, które przygotujemy na Państwa życzenie to m.in.: wieczorek integracyjny z DJ-em; wieczór z karaoke; pokaz tańca i nauka tańca; ognisko z pieczeniem prosiaka w naszej Chacie grillowej.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** KarpaczHOTEL VIVALDI*** Karpacz
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie