Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL WIT STWOSZ*** -15%


ul.Mikołajska 28,
31-027 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE
tel.: +48 12 429 60 26, +48 12 429 60 42,
fax: +48 12 429 61 39

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 63
Cena za nocleg już od: 230 PLN lub 50 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 15%

OFERTA:


HOTEL WIT STWOSZ położony tuż przy Rynku Głównym, największym średniowiecznym placu Krakowa i Europy. Od nas wszędzie blisko. Na wawelskie wzgórze, do „Damy z łasiczką” Leonarda da Vinci, do Sukiennic z maszkaronami, do kościoła Mariackiego z cudownym ołtarzem Wita Stwosza, do renesansowych kamieniczek otaczających Rynek, a szczególnie do tej niepowtarzalnej atmosfery magicznego Krakowa. XIV wieczna kamienica przy ulicy Mikołajskiej 28 od zawsze należała do Bazyliki Mariackiej i po zakrętach historii znowu do niej wróciła. Dla Państwa zabytkowe wnętrza zamieniliśmy na kameralny Hotel, gdzie króluje spokój i ukojenie.
Oferujemy pokoje: 1, 2 i 3 osobowe oraz luksusowy apartament. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, TV-sat, telefon, klimatyzację. Średniowieczne podziemia skrywają wytworną „kamienną” restaurację. Organizujemy szkolenia, zjazdy, spotkania rodzinne i biznesowe. Nieopodal hotelu znajduje się parking strzeżony. Hotel posiada windę. Na terenie całego obiektu, w tym również w pokojach, jest dostępne bezpłatne WI-FI oraz internet przewodowy.

Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi - do dyspozycji najmłodszych oddajemy m.in: dodatkowe koce, podgrzewacz do butelek, wanienkę dla dziecka, krzesełko do karmienia dziecka, zestawy do kolorowania i wiele innych.

Pobyt dzieci do lat 4 - gratis*
*dotyczy max 2 dzieci śpiących w jednym pokoju z rodzicami
Dzieci 4-12 lat: 50 zł
Dzieci 12-18 lat: 80 zł

Hotel Wit Stwosz dysponuje trzema w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Znajduje się tu także biuro organizacji imprez turystycznych - licznych wycieczek, rejsów tramwajem wodnym, transferu z/na lotnisko.

Swoim gościom oferujemy również szereg ofert specjalnych: „Pakiet turystyczny”, „Pakiet dla zakochanych”, „Rodzinny pakiet specjalny”. Zapraszamy także do skorzystania z usług SPA bez konieczności wychodzenia z pokoju.

Dodatkowo, Hotel Wit Stwosz, jako jedyny w Krakowie oferuje Swoim Gościom bezpłatną możliwość zwiedzenia Bazyliki Mariackiej z największym w Europie gotyckim ołtarzem Wita Stwosza oraz Wieży Kościoła Mariackiego (od 1 kwietnia do 31 października).

Nasz życzliwy personel zapewni Państwu najlepsze warunki do spokojnej pracy i wypoczynku.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***HOTEL WIT STWOSZ***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie