Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTEL WODNIK***


Słok k/Bełchatowa,
97-413 Bełchatów,
woj. ŁÓDZKIE


Liczba miejsc: 350
Cena za nocleg już od: 170 PLN lub 38 EURO

basencafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalasaunasolariumtvtvsat

OFERTA:


HOTEL
Nad samym brzegiem czystych wód zalewu Słok, w otoczeniu pięknej zieleni pachnących, sosnowych lasów, wkomponowany jest hotel 'Wodnik'. Dzięki otaczającej przyrodzie, każdy Gość hotelu znajdzie chwilę na wyciszenie i doskonałe warunki do relaksu, jak również spokojnej pracy.

Dogodne połączenia drogowe oraz odległość 10 minut jazdy od trasy Katowice-Warszawa i Wrocław-Warszawa, jak również położenie w samym centrum Polski, sprzyjają organizacji spotkań firmowych nawet dla tych firm, których przedstawicielstwa rozmieszczone są w odległych krańcach kraju. W hotelu czeka na Państwa 350 wygodnych łóżek w 195 jedno- i dwuosobowych pokojach oraz apartamentach. Nasze czyste i przytulne pokoje wyposażone są w szerokie wygodne łóżka, łazienki z prysznicami lub wannami, 20 calowe telewizory, radia, telefon i Internet (w 75% pokojach stałe łącze światłowodowe). W czasie gościny w naszym Hotelu w każdej chwili pomocą i radą służą mili i zawsze uśmiechnięci pracownicy.

KONFERENCJE
W trakcie prowadzonej od 1993 roku działalności oraz dzięki organizacji wielu różnorodnych, czasem skomplikowanych przedsięwzięć konferencyjnych, które każdorazowo wymagały indywidualnego podejścia do naszych Gości, zdobyliśmy cenne doświadczenie, pomagające nam spełnić oczekiwania organizatorów konferencji i szkoleń.

Cenne sugestie naszych Gości sprawiły, że przez cały czas doskonalimy naszą bazę konferencyjną, noclegową i gastronomiczną, czego wyrazem są przeprowadzone w ostatnich latach modernizacje hotelu.

Naszym Gościom oferujemy 12 sal konferencyjnych łącznie dla 700 osób, które są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz sieć komputerową.

Dogodne warunki konferencji udaje nam się stworzyć nie tylko dzięki bardzo dobrej infrastrukturze, ale też dzięki wspaniałej otaczającej hotel przyrodzie i przede wszystkim dzięki życzliwemu i fachowemu personelowi.

Te właśnie atuty przemawiają za wyborem naszego Hotelu, jako doskonałego miejsca do organizacji profesjonalnej konferencji.

GASTRONOMIA
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie sale restauracyjne - Zielona na 140 osób i Pastelowa na 90 osób oraz trzy salki klubowe - Seledynowa na 30 osób, Pistacjowa na 20 osób i Miodowa na 40 osób, drink bar, kawiarnie przy basenie i klub nocny dla około 30 osób.

Obok hotelu, wśród drzew znajdują się także dwa ogródki grillowe, w których organizujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe i biesiady dla blisko 350 osób.

Biesiadowanie w ogródku, na świeżym powietrzu może uatrakcyjnić kapela regionalna, czy tez występ artystyczny zgodny z upodobaniem naszych Gości, zaś specjalnie przygotowany teren umożliwia zorganizowanie zabaw tanecznych czy tez zawodów sportowych.

Oferujemy również obsługę cateringową imprez odbywających się w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

Restauracje

Restauracje 'Hotelu Wodnik' mogą pomieścić 350 osób. Profesjonalna i dyskretna obsługa, to obok świetnej kuchni, najważniejsze atuty restauracji. Niepowtarzalna atmosfera, nastrojowe wnętrza i muzyka - taka jaka chcesz!

Ogródki grillowe

Proponujemy organizację grilla lub ogniska w specjalnie wybudowanych do tego typu imprez, małych architekturach znajdujących się obok hotelu. Przy ognisku polecamy pieczenie kiełbasek, prosiaka, barana, serwujemy piwo kuflowe, podajemy inne dania wg Państwa upodobań oraz wszelkie napoje zimne i gorące. Całość imprezy może odbywać się przy akompaniamencie kapeli. Organizujemy biesiady: country, lwowską, cygańską, śląską i góralską. Podczas kolacji mogą Państwo oglądać występy zespołu tanecznego lub iluzjonisty. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty programów integracyjnych m.in.: 'Akcji Przygody Firm', 'Akcji trofeum przyrody', 'Przepusty marynarza', 'Mowy bębnów', 'Bohunowego skarbu'. Obok imprez integracyjnych proponujemy Państwu bogaty program bali i wieczorów: wieczór pt: 'Przeminęło z wiatrem', bal w konwencji lat trzydziestych czyli czas wielkiej prohibicji, 'Sabat czarownic', 'Powrót dzieci kwiatów'. Programy integracyjne i bale prowadzone są przez profesjonalistów.

REKREACJA
Po trudach intensywnych szkoleń, czy konferencji każdy z naszych Gości, udając się na spacer brzegiem czystego zalewu wśród szumu sosen, może zapomnieć nie tylko o pracowitym dniu, ale także o gwarze i pośpiechu dnia codziennego.
Dodatkowym balsamem dla duszy i ciała będzie oferta centrum rekreacyjnego, gdzie Goście mogą skorzystać z 25-metrowego basenu, 100-metrowej zjeżdżalni, sauny suchej i parowej, solarium, siłowni i jacuzzi.
W pogodne dni do dyspozycji są także wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowery, dwa boiska do piłki plażowej, dwa korty z powierzchnią tartanową oraz boisko do piłki nożnej.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***HOTEL WODNIK***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie