Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Hotel ZAMEK RYN****


Plac Wolności 2,
11-520 Ryn,
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
tel.: +48/87/429 70 00,
fax: +48/87/429 70 01

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 300
Cena za nocleg już od: 130 PLN lub 28 EURO

OFERTA:


Tam, gdzie błękit jezior przeplata się z soczystą zielenią traw, a radosne trele ptaków współgrają z miarowym szumem drzew pachnących mchem i żywicą, wznosi się Hotel ZAMEK RYN****- miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu. Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce. Hasłem przyświecającym obiektowi jest legendarna gościnność- wyrażana w indywidualnym podejściu do Gości (każdy pobyt i konferencja ma swojego opiekuna) i fascynacji światem kulinariów – to raj dla smakoszy życia i kuchni z całego świata.
Wachlarz możliwości daje także oryginalna baza noclegowa: 350 miejsc noclegowych wkomponowanych w cztery odmiennie zaaranżowane skrzydła Zamku (Rycerskie, Komturskie, Więzienne i Myśliwskie), uroczą i kameralną Willę Pod Zamkiem czy znajdujący się nad samym jeziorem Gościniec Ryński Młyn.

12 sal konferencyjnych mogących pomieścić nawet 1000 Gości i najnowocześniejsze wyposażenie audiowizualne spełniają standardy nawet najbardziej skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****Hotel ZAMEK RYN****
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie