Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

HOTELIK CALIGULA


Plac Handlowy 7,
11-730 Mikołajki,
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE


Liczba miejsc: 35
Cena za nocleg już od: 160 PLN lub 34 EURO

cafedrinkbarparkingrestauracjatv

OFERTA:


Hotelik położony jest w cichej i spokojnej części centrum miasteczka. W odległości 50 m znajduje się całodobowy parking strzeżony. W zasięgu 300 m znajdują się praktycznie wszystkie najważniejsze punkty Mikołajek: rynek, przystań Białej Floty, Wioska Żeglarska, informacja turystyczna.
W hoteliku znajduje się mała, gustowna Restauracja Caligula, która serwuje gościom hotelowym śniadania, a w ciągu dnia zaprasza na smaczne posiłki. Oferujemy pobyt i noclegi w 14 pokojach 2-osobowych oraz 2 pokoje rodzinne.
Zapraszamy Państwa także na bojery. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję przemierzyć największe jezioro w Polsce w zaledwie kilka minut. Jeśli zapragniecie, możecie w każdej chwili zrobić sobie postój delektując się przyrodą, ciszą i spokojem. Mazury zimą to zupełnie inne Mazury.
Sezon bojerowy zaczyna się wraz z pierwszym lodem. Zazwyczaj już w drugiej połowie grudnia gościmy pierwszych amatorów żeglarstwa lodowego.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


HOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULAHOTELIK CALIGULA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie