Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Kadyny Folwark Hotel & Spa -15%


Kadyny 18,
82-340 Tolkmicko,
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
tel.: +48 55 2316120, +48 694 700560 ,
fax: +48 55 2316200

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 91
Cena za nocleg już od: 195 PLN lub 42 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 15%

OFERTA:


Marzycie Państwo o wyjątkowym i pełnym wytchnienia odpoczynku, z dala od codziennego zgiełku? Wypoczynku nad Zalewem Wiślanym w towarzystwie pięknej przyrody i malowniczych widoków?

Kadyny - miejsce wyjątkowe, inne niż wszystkie. Tutaj czas płynie wolniej, wypoczynek smakuje lepiej a troski dnia codziennego znikają. W samym centrum wsi znajdziecie Państwo odnowiony Folwark Kadyny Hotel & SPA.

To dawne założenie rezydencjonalno-folwarczne z barokowym pałacem, gorzelnią, stodołą, stajniami, budynkami folwarcznymi otoczone zabytkowym parkiem. O każdej porze roku nadaje on temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Park i okolica /Zalew Wiślany i lasy Wysoczyzny Elbląskiej/ zapewniają idealne warunki do aktywnego wypoczynku jak i spokojnego obcowania z przyrodą.

Na naszych gości czekają 42 pokoje, restauracja, sale konferencyjne, biblioteka hotelowa, winiarnio-kawiarnia, strefa mokra oraz inne atrakcje.

Restauracja „Stara Gorzelnia” nazwę swoją zawdzięcza destylatorni spirytusu, mieszczącej się w tym pomieszczeniu za czasów Cesarza Wilhelma II. Teraz jest to hotelowa restauracja znana z wyśmienitej kuchni oraz nienagannej obsługi. Nasi kucharze tworzą na talerzach dzieła sztuki z regionalnych produktów - wykwintne, smaczne i zdrowe. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, dostępnych w sezonie produktów.

Na chwile wypoczynku zapraszamy do przyległego trzy hektarowego parku ze strodrzewem, w którym koncertują same znakomitości świata muzyki: skowronek, sójka oraz pliszka.

Do dyspozycji naszych Gości mamy:

- Gabinet masażu
- Gabinet kosmetyczny
- Basen zewnetrzny
- Basen wewnetrzny
- Sauna sucha i parowa
- Plac zabaw dla dzieci
- Pokój zabaw dla dzieci
- Biblioteka hotelowa
- Bilard
- Piłkarzyki
- Boisko do siatkówki
- Mini golf
- Boccia
- Badminton
- Rowery
- Kijki nordic walking

Ponadto organizujemy:

- Zajęcia sportowe z wykwalifikowanym instruktorem
- Zajęcia dla dzieci z animatorem

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


Kadyny Folwark Hotel & SpaKadyny Folwark Hotel & SpaKadyny Folwark Hotel & SpaKadyny Folwark Hotel & SpaKadyny Folwark Hotel & Spa
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie