Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

KAMIENICA OGRODOWA


ul.Orodowa 20,
81-759 Sopot,
woj. POMORSKIE
tel.: 48 603 991 336 , 48 601 659 308,
fax: 48 58 550 70 00

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 100 PLN lub 22 EURO

OFERTA:


Kamienica Ogrodowa - położona jest w samym sercu kurortu Sopot. Znajdujemy się w bliskiej odległości (80 metrów) od głównej spacerowej ulicy Bohaterów Monte Cassino, co zapewnia swobodę poruszania się i możliwość dotarcia do banków, urzędów oraz innego rodzaju instytucji. Wspaniała lokalizacja i niedalekie położenie od plaży (70 metrów), sopockiego molo i promenady spacerowej oraz możliwość szybkiego dotarcia do innych atrakcji Trójmiasta, takich jak Stare Miasto w Gdańsku czy Skwer Kościuszki w Gdyni pomogą Państwu przeżyć u nas niezapomniane wakacje.

W okolicy znajduje się pływalnia, kompleks wodny Aquapark oraz największy w Polsce kompleks kortów tenisowych, zarówno krytych, jak i otwartych. Nieopodal znajdują się: tor wyścigowy dla koni, kasyno, teatry i Multikino. W największej galerii sztuki w Polsce północnej czekają rozmaite wystawy. O każdej porze dnia i nocy swoje wspaniałości oferuje blisko 250 restauracji, pubów i kawiarni.

Tuż obok naszej Kamienicy Ogrodowej umiejscowiony jest Kosmetyczny Instytut Irena Eris. W ramach współpracy z salonem Irena Eris nasi Goście mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Instytut proponuje kompleksową pielęgnację i relaksacyjny program dla ciała i umysłu. Również Salon urody WILLA WERNERA oferuje naszym Gosciom zabiegi na twarz i ciało w atrakcyjnych cenach. Zimą dodatkowymi atrakcjami Sopotu są lodowisko na sopockim molo i nowoczesne wyciągi narciarskie (najdłuższy z widokiem na morze).

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


KAMIENICA OGRODOWA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie