Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

KUŹNIA NAPOLEOŃSKA -10%


ul. Sochaczewska 5,
96-515 Teresin,Paprotnia,
woj. MAZOWIECKIE
tel.: +48 46 8615213, +48 609 339999,
fax: +48 46 8615271

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 300
Cena za nocleg już od: 120 PLN lub 27 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

OFERTA:


Kuźnia Napoleońska to hotel zaprojektowany dla biznesu, grup zorganizowanych oraz gości indywidulanych, którzy szukają komfortu za rozsądne pieniądze, udogodnień nowoczesnego świata, ale jednocześnie oczekują czegoś więcej. W Kuźni od początków działalności hołdujemy zasadzie równoważenia wymagań i oczekiwań gości względem jak najlepszej ceny. Dlatego w Kuźni otrzymujesz i płacisz za to, co jest Ci naprawdę potrzebne tak jak np. internet w pokoju, 24h gastronomia, duży parking, gratisowe śniadanie.

Kuźnia Napoleońska działająca i nieustannie zmieniająca się od 1967roku położona jest w sercu Mazowsza przy trasie Poznań – Warszawa (E30, 2), 30 km od Warszawy. Część hotelowa oraz konferencyjna, są oddalone od trasy zapewniając ciszę, komfort i dyskrecję. Okalająca hotel zieleń zapewnia uczucie przyjemnego relaksu. Hotel jest łatwo dostępny dzięki doskonałemu węzłowi komunikacyjnemu z przystankiem PKS oddalonym o 200 m, PKP o 1 km i lotniskiem o 40 km.

Kuźnia Napoleońska oferuje 120 wygodnych i przestrzennych pokoi oraz Apartamentów (łącznie do 300 miejsc noclegowych)w trzech standardach wyróżniających się świetną ergonomią. Wszystkie pokoje charakteryzują się doskonałym odseparowaniem od drogi czy też hałasu i tworzą świetne miejsce do odpoczynku oraz pracy. Wszystkie pokoje posiadają darmowe podłączenie do Internetu szerokopasmowego.

W Kuźni Napoleońskiej posiadamy wyjątkową możliwość goszczenia grup konferencyjnych, spotkań oraz prezentacji w liczbie od 10 do 1000 osób. Nasze 7 sal konferencyjnych to łączna powierzchnia ponad 1000m2. Dzięki wyjątkowej specyfikacji naszych sal stanowią one doskonałe miejsce dla wysoce rozbudowanych warsztatów, spotkań branżowych czy też wymagających prezentacji multimedialnych. Ułożenie naszych sal oraz hotelu pozwala nam tworzyć naprawdę wyjątkowe konferencje oraz wydarzenia. Położenie centrum konferencyjnego niedaleko Warszawy (40km od ścisłego centrum) zapewnia wygodę, spokój, szeroki wachlarz usług i doskonałą ofertę cenową.

Kuźnia Napoleońska to przede wszystkim gastronomia. Ponad 40 lat w przygotowywaniu i serwowaniu wyjątkowych dań polskich i międzynarodowych pozwala nam na szybki serwis oraz niezachwianą jakość nawet przy największych grupach. Niezależnie czy są to kameralne urodziny, stylowe, klasyczne czy też ekstrawaganckie bankiety tematyczne to zawsze stajemy na wysokości zadania oferując pełny catering, program rozrywkowy czy artystyczny.
Dla znudzonych klasycznymi bankietami szeroki wybór ciekawych restauracji, sal oraz lokalizacji plenerowych pozwolą na realizację zupełnie nowatorskich idei. Szczególnie, że nic tak nie łączy ludzi jak dobra zabawa, a dla tej w Kuźni znajdziecie mnóstwo okazji. Swobodnie i w dobrym stylu to dwa słowa przewodnie naszych imprez.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


KUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKAKUŹNIA NAPOLEOŃSKA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie