Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

MAX Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy -10%


ul.Kościuszki 18,
70-111 Ustronie Morskie,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE


Liczba miejsc: 80
Cena za nocleg już od: 90 PLN lub 20 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalasaunasolariumtvtvsat

OFERTA:


Hotel Max położony jest w Ustroniu Morskim, zaledwie 50 m od wybrzeża i oferuje komfortowe pokoje oraz szereg udogodnień, w tym nowoczesne spa i centrum fitness.

Podczas pobytu w naszym hotelu będą Państwo mogli popływać w krytym basenie, wybrać się do sauny i poddać się różnym zabiegom pielęgnacyjnym. Hydroterapia, masaże i elektroterapia to tylko niektóre z zabiegów oferowanych przez hotel Max.

W pogodny dzień będą Państwo mogli zrelaksować się w hotelowym ogrodzie, a Państwa dzieci mogą bawić się na placu zabaw.

Do Państwa dyspozycji są przytulne i ładnie urządzone pokoje z łazienką, telewizorem z kanałami satelitarnymi i minibarem. Goście, którzy podróżują z laptopem, będą mogli bezpłatnie skorzystać z dostępu do Internetu.

Hotel położony jest około 14 km od Kołobrzegu, popularnego nadmorskiego kurortu, mieszczącego się w sąsiedztwie urokliwej, nadmorskiej ścieżki rowerowej, najdłuższej w Polsce. Kołobrzeg to nie tylko nadmorski kurort, lecz także miasto z mnóstwem zabytków i ośrodków rozrywki.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


MAX Ośrodek Rehabilitacyjno WypoczynkowyMAX Ośrodek Rehabilitacyjno WypoczynkowyMAX Ośrodek Rehabilitacyjno WypoczynkowyMAX Ośrodek Rehabilitacyjno WypoczynkowyMAX Ośrodek Rehabilitacyjno WypoczynkowyMAX Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie