Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

MEDICAL SPA SANATORIUM UNITRAL


ul.Pistów 6,
76-032 Mielno,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE


Liczba miejsc: 100
Cena za nocleg już od: 155 PLN lub 33 EURO

basencafedrinkbarnetparkingrestauracjasalasaunasolariumtelefontvsat

OFERTA:


Hotel UNITRAL - Medical SPA Sanatorium w Mielnie jest położony w centrum miejscowości ok. 180 m od plaży i promenady dostosowanej dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowe pokoje oraz apartamenty, klimatyzowaną restaurację, kawiarnię z bilardem, salę konferencyjną oraz basen z łaźnią parową i jakuzzi. Atutem hotelu, wyspecjalizowanego w organizowaniu m.in. turnusów rehabilitacyjnych, jest to, że cały obiekt jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Dopełnieniem bogatej oferty zabiegów są ciekawie skomponowane pakiety zabiegów SPA oraz pobyty SPA & Wellness, czy też wczasy odchudzające. Istotne jest, że do korzystania z basenu i bazy zabiegowej zapraszamy nie tylko gości hotelowych, ale również gości z zewnątrz. W kawiarni serwowane są przepyszne wypieki własnego wyrobu oraz kawa podawana przez wysoko wyspecjalizowanych baristów.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również gabinety kosmetyczne, gabinet diagnostyki kardiologicznej (pod kierunkiem dr Anny Gąski), gabinet diagnostyki neurologicznej (pod kierunkiem dr Janusza Gudajczyka) oraz gabinet laryngologiczny (pod kierunkiem dr Józefa Gasińskiego).

Specjalność Hotelu to:

turnusy rehabilitacyjne (dla osób ze schorzeniami układu krążenia, oddechowego oraz terapia schorzeń kręgosłupa)
pakiety zabiegów SPA
pobyty SPA (pobyty SPA dla dwojga, pobyty 7- i 14-dniowe, pobyty weekendowe)
turnusy odchudzające oraz poprawiające kondycję
Zapraszamy Państwa do świata stworzonego przez UNITRAL, świata, który oferuje komfortowy wypoczynek i wyjątkowe wrażenia…z dala od codziennego zgiełku…

Mielno - największą zaletą gminy jest bez wątpienia licząca 25 km, linia brzegowa z szerokimi piaszczystymi strzeżonymi plażami i sąsiedztwo pięknego jeziora Jamno. Przez teren gminy wiodą piesze i rowerowe szlaki turystyczne oraz szlak wodny jeziora Jamno.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


MEDICAL SPA SANATORIUM UNITRAL
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie