Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

MILLENIUM RESTAURACJA HOTEL


ul.Mostowa 1,
64-600 Oborniki,
woj. WIELKOPOLSKIE
tel.: 061 646 47 47,
fax: 061 646 47 47

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 110 PLN lub 24 EURO

OFERTA:


Nasza restauracja powstała w czerwcu 1997 roku i od razu stała się bardzo popularna wśród przejeżdżających przez nasze miasto gości.
Doskonała kuchnia i przystępne ceny były od początku naszymi atutami. Po dziś dzień kładziemy największy nacisk na schludność, świeżość oraz ceny podawanych potraw.
Nasz szef kuchni potrafi wyczarować dla Państwa najbardziej wyszukane dania, a także przygotować zwyczajny posiłek w taki sposób że jeszcze długo po wizycie u Nas będziecie Państwo wspominać naszą kuchnie.
Coraz większa liczba gości zmusiła nas do przebudowy naszego lokalu i tak w 1999 roku odbył się u nas pierwszy bal sylwestrowy na nowej sali. Kilka miesięcy później oddaliśmy do Państwa dyspozycji część hotelową.
W dniu dzisiejszym dysponujemy 30 pokojami dla gości, dużą oraz mała salą balową, restauracją oraz letnim ogródkiem. Wszystkie sale są klimatyzowane i ogrzewane, przytulne wykończenie restauracji sprawia wrażenie domowego klimatu.
Miła i fachowa obsługa doradzi niezdecydowanej części naszych gości i wskaże wiele doskonałych rozwiązań kulinarnych przeznaczonych dla zasobności Państwa portweli

Dajemy Państwu 30 pokoi jedno i dwuosobowych do dyspozycji oraz apartament. Każdy pokój doskonale wykończony i umeblowany, utwardzony parking bezpośrednio przed wejściem do hotelu, dogodne przejście do części restauracyjnej.
Serdecznie zapraszamy do przytulnego klimatyzowanego i ogrzewanego wnętrza, gdzie czekają na Państwa nadzwyczajne doznania kulinarne.
W ciepłe dni, w okresie od wiosny do jesieni oddajemy dla Państwa dyspozycji ogródek letni.
Szef kuchni stara się o to by każde danie było niepowtarzalnym nie tylko kulinarnym przeżyciem, ale także estetycznym.
Miła i fachowa obsługa, sprawi, że poczujecie się Państwo wyjątkowo. Nasza dewiza to: „Zawsze smaczne, zawsze świeże. Zadowolony klient to najlepsza wizytówka naszej restauracji”.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


MILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTELMILLENIUM RESTAURACJA HOTEL
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie