Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

NATHAN'S VILLA HOSTEL KRAKÓW


ul.Św. Agnieszki 1,
31-071 Kraków,
woj. MAŁOPOLSKIE


Liczba miejsc: 21
Cena za nocleg już od: 50 PLN lub 10 EURO

drinkbarkinonetpralniatv

OFERTA:


Nathan's Villa Hostel zapewnia ciepłą i przyjazną atmosferę. Nasza komfortowa świetlica i w pełni wyposażona kuchnia oferują wszelkie, niezbędne dla podróżującego, udogodnienia. Nowe, zaprojektowane na styl zachodni łazienki, niczym nie ustępują tym, które znajdziesz w hotelu czterogwiazdkowym: prysznice wyposażone są w głowice do hydromasażu oraz zapewniają ciepłą wodę przez 24 godziny. W zimowych miesiącach hostel jest centralnie ogrzewany. Nasz wielojęzyczny personel, pracujący w recepcji przez całą dobę, w każdej chwili jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania. Jeśli pragniesz poznać lokalną kulturę, posiadamy wszelkie niezbędne informacje, potrzebne do zwiedzenia największych atrakcji Krakowa, włącznie z darmową mapą, którą otrzymasz tuż po zameldowaniu się. Posiadamy w sprzedaży przewodniki, karty telefoniczne oraz napoje chłodzące. zaraz naprzeciwko hoselu są bankomaty, honorujemy również karty kredytowe (VISA, Master Card, Maestro oraz Visa Electron), dostępny jest również parking samochodowy.

Inne nasze atrakcje to BEZPŁATNY internet, możliwość wymiany książek na zasadzie „weź jedną i zostaw jedną”, regał z broszurami informacyjnymi (restauracje, usługi, hostele w innych krajach), a także – rzecz najlepsza ze wszystkich – BEZPŁATNĄ PRALNIĘ ! Oczywiście podczas Twojego pobytu zapewniamy czystą bieliznę pościelową, jednak zrobimy także TWOJE pranie BEZPŁATNIE. Całkowicie dostępna dla gości kuchnia wyposażona jest w piekarnik, kuchenkę elekrtyczną, toster, czajnik elektryczny, ekspres do kawy oraz wszelkie niezbędne do jedzenia i gotowania naczynia i sztućce. Każdego ranka gwarantujemy BEZPŁATNE śniadanie, a kawę i herbatę przez cały czas.

Dla dużych grup możemy zorganizować transport od punktu przybycia do hostelu. Po prostu powiadom nas, jaki rodzaj transportu potrzebujesz, gdzie będzie miejsce odbioru (lotnisko, inny kraj), być może będzie to wycieczka po Krakowie lub jego okolicach. Wraz z transportem możemy również zamówić tłumaczy oraz przewodników turystycznych.

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


NATHAN'S VILLA HOSTEL KRAKÓW
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie