Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

NATHAN'S VILLA HOSTEL WROCŁAW -10%


ul.Świdnicka 13,
50-066 Wrocław,
woj. DOLNOŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 96
Cena za nocleg już od: 45 PLN lub 9 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

klimanetpralniatelefontvtvsatwinda

OFERTA:


Nathan\'s Villa Hostel zapewnia ciepłą i przyjazną atmosferę. Nasza komfortowa świetlica i w pełni wyposażona kuchnia oferują wszelkie, niezbędne dla podróżującego, udogodnienia. Nowe, zaprojektowane na styl zachodni łazienki, niczym nie ustępują tym, które znajdziesz w hotelu czterogwiazdkowym: prysznice wyposażone są w głowice do hydromasażu oraz zapewniają ciepłą wodę przez 24 godziny. W zimowych miesiącach hostel jest centralnie ogrzewany. Nasz wielojęzyczny personel, pracujący w recepcji przez całą dobę, w każdej chwili jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania. Jeśli pragniesz poznać lokalną kulturę, posiadamy wszelkie niezbędne informacje, potrzebne do eksploracji największych atrakcji Wrocławia, włącznie z darmową mapą, którą otrzymasz tuż po zameldowaniu się. Posiadamy w sprzedaży przewodniki, karty telefoniczne oraz napoje chłodzące. Honorujemy karty kredytowe (VISA, Master Card, Maestro oraz Visa Electron), dostępny jest również parking samochodowy.

Inne nasze atrakcje to BEZPŁATNY internet, możliwość wymiany książek na zasadzie „weź jedną i zostaw jedną”, regał z broszurami informacyjnymi (restauracje, usługi, hostele w innych krajach), a także – rzecz najlepsza ze wszystkich – BEZPŁATNĄ PRALNIĘ ! Oczywiście podczas Twojego pobytu zapewniamy czystą bieliznę pościelową, jednak zrobimy także TWOJE pranie BEZPŁATNIE. Całkowicie dostępna dla gości kuchnia wyposażona jest w piekarnik, kuchnię do gotowania, toster, czajnik elektryczny, ekspres do kawy oraz wszelkie niezbędne do jedzenia i gotowania sztućce. Każdego ranka gwarantujemy BEZPŁATNE śniadanie, a kawę i herbatę przez cały czas.

Dla dużych grup możemy zorganizować transport od punktu przybycia do hostelu. Po prostu powiadom nas, jaki rodzaj transportu potrzebujesz, gdzie będzie miejsce odbioru (lotnisko, inny kraj), być może będzie to wycieczka po Wrocławiu lub jego okolicach

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


NATHAN'S VILLA HOSTEL WROCŁAWNATHAN'S VILLA HOSTEL WROCŁAW
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie