Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWEREKOMENDOWANY

ORLE GNIAZDO -5%


ul.Kolejowa 17,
24-150 Nałęczów,
woj. LUBELSKIE
tel.: +48 81 5016111, +48 601 911666,
fax: +48 81 5016111

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 30
Cena za nocleg już od: 90 PLN lub 21 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 5%

OFERTA:


Willa Orle Gniazdo została wybudowana i oddana do użytku w lipcu 2008 roku. Jest nowym, nowoczesnym obiektem wybudowanym w najnowszych standardach budownictwa, osadzonym w pięknej strukturze wzgórza na przedmieściu Nałęczowa. Teren wokół obiektu został zaprojektowany w przepiękną krainę z dużą ilością zieleni, krzewów i drzew. Na terenie posesji znajdują się tarasy wypoczynkowe, stoliki, parasole, grill dla gości, dwa baseny (duży 9x4m i mały ze zjeżdżalnią wodną dla dzieci) kąpiel w basenach na własną odpowiedzialność. Wokół basenu leżaki, parasole itp. Dla zmotoryzowanych gości dwa duże eko -parkingi zielone utwardzone specjalną kostką. Obiekt wyposażony w nowoczesną kuchnie i stołówkę dla naszych gości.

W chłodnych piwnicach znajduje się sala konferencyjna, w letnim okresie wykorzystywana jako sala wypoczynkowa (stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard). W okresie poza wypoczynkowym sala może posłużyć jako doskonałe miejsce do szkoleń, spotkań. Wyposażona jest w pomoce dydaktyczne jak: rzutnik LCD, komputer, ekran, TV 42", sprzęt nagłaśniający, tablica.
Pokoje w starym skrzydle, które prowadzimy już kilka lat pozostają w starej cenie 90zł doba za dwie osoby. W wyposażeniu łazienka z natryskiem, TV-sat C+, DVD, CD, łoże małżeńskie z materacem i dwa dodatkowe łoża pojedyncze.

Pokoje w nowym skrzydle dla wymagających za przystępną cenę. W wyposażeniu łoże małżeńskie lub dwa pojedyncze z materacem, widna łazienka z natryskiem lub wanną narożną w łazience suszarka do włosów i ciała,, TV-LCD 32' w ścianie + pełny pakiet C+, szybki przewodowy Internet, nowoczesne umeblowanie, lodówka, DVD, CD, balkon z ładnym widokiem, cały nowy obiekt jest klimatyzowany wraz ze stołówką. Obszerne i wygodne korytarze. Nowoczesne oświetlenie.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


ORLE GNIAZDOORLE GNIAZDOORLE GNIAZDOORLE GNIAZDOORLE GNIAZDOORLE GNIAZDO
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie