Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

PAŁAC LUBOSTROŃ


Lubostroń,
89-210 Łabiszyn,
woj. KUJAWSKO-POMORSKIE


Liczba miejsc: 42
Cena za nocleg już od: 100 PLN lub 23 EURO

cafedrinkbarparkingrestauracjasalatelefontvtvsat

OFERTA:


Kompleks hotelowy oferuje swoim gościom 42 miejsca noclegowe w 18 pokojach dwuosobowych z łazienkami i 2 pokojach trzyosobowych. Poza tym do dyspozycji gości jest 5 apartamentów usytuowanych w głównym pałacu, w domku w parku oraz w tzw. starym pałacu.

W cenę noclegu w apartamencie wliczone jest śniadanie serwowane w godz. 7.30 do 10.00 w salach restauracyjnych lub na życzenie gości w apartamencie.
Restauracja mogącą ugościć jednocześnie około 100 osób w swoich salonach oraz około 200 osób na dziedzińcu, polecająca specjały kuchni staropolskiej proponuje Państwu:

- obiady i kolacje na życzenie z uroczystą oprawą
- lunch w formie stołu szwedzkiego oraz w formie zasiadanej
- przerwy kawowe serwowane podczas konferencji i szkoleń
Sala Portretowa znajdująca się w prawej części pałacu głównego na podwyższonym parterze posiada znakomite warunki do organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów, czy wykładów. Bezpośrednie wyjście do westybulu oraz pod partyk, umożliwia zorganizowanie przerwy kawowej na świeżym powietrzu z pięknym widokiem na park. Jej znaczna wysokość w połączeniu z dużymi oknami tworzy odpowiednią akustykę.
Sala Rotundowa znajdująca się w centrum pałacu, również na podwyższonym parterze posiada doskonałe warunki akustyczne, stąd też jest szczególnie predysponowanym miejscem do organizacji konferencji i koncertów. Unikatowa sztukateria, stiukowe wyłożenia ścian oraz artystycznie intrasowana podłoga sprawiają, że jest to najbardziej reprezentacyjne miejsce w całym zespole pałacowym. Polecamy zadysponować tą sale na specjalne spotkania. Może także zostać zaadaptowana jako sala do pracy w grupie szkoleniowej.
Naturalne warunki zabytkowego zespołu pałacowo - parkowego umożliwiają pełen relaks
i spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Piękne aleje w zabytkowym parku angielskim stwarzają możliwość przejażdżki powozami jak i uprawianie joggingu. Unikatowa szata roślinna parku wraz z ustronnymi zakątkami są szczególnie predysponowane do wypoczynku w ciszy i spokoju.
Dla Naszych Gości istnieje możliwość przygotowania napadu na wóz taborowy
w inscenizacji napadów Robin Hood'a z lasów Sherwood lub w charakterze polskich rozbójników. Inscenizację przygotowuje firma "RANCHO" Ośrodek Rekreacji Konnej Gospodarstwo Agroturystyczne Tomasz Goc. W GALERII mogą Państwo zobaczyć zdjęcia z inscenizacji napadu na pociąg w stylu western
Nasza profesjonalna i rzetelna obsługa stanowi cenną pomoc w przygotowaniu i realizacji programu pobytu Gości w oparciu o Państwa założenia i oczekiwania. Biorąc pod uwagę różnorodność spotkań, zawsze jesteśmy przygotowani do zapewnienia naszym Gościom pobytu o wysokim standardzie, zarówno w kwestiach organizacyjno - technicznych jak i dotyczących serwisu gastronomicznego. Realizujemy również nietypowe zamówienia.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


PAŁAC LUBOSTROŃPAŁAC LUBOSTROŃPAŁAC LUBOSTROŃPAŁAC LUBOSTROŃPAŁAC LUBOSTROŃ
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie