Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

PARK HOTEL***


ul.Zielonogórska 24,
68-200 Żary,
woj. LUBUSKIE
tel.: +48 68 363 55 00,

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 100
Cena za nocleg już od: 150 PLN lub 32 EURO

OFERTA:


W największym mieście Polskich Dolnych Łużyc - stolicy regionu, znajduje się Hotel Park ***. Pomimo poważnych zniszczeń wojennych w Żarach zachowało się wiele ciekawych zabytków architektury, między innymi zamek Dewinów-Bibersteinów, pałac Promintzów.


A w odbudowanym dworze zarządcy pałacu Promintzów z przełomu XIX i XX wieku znajduje się Hotel Park***, usytuowany w parku, z drzewami pamiętającymi pierwszych właścicieli. Na strzeżonym, ogrodzonym terenie znajduje się parking dla samochodów osobowych oraz dla autokarów.

Zapewniamy, ze pobyt w naszym Hotelu zachwyci pięknem i elegancją. Z dala od zgiełku miasta, Hotel Park *** stwarza dogodne warunki do pracy, wypoczynku, organizacji przyjęć, takich jak WESELA, KOMUNIE, CHRZCINY itp. Piękna sceneria, romantyczne wnętrze, sprawna obsługa oraz wyszukane potrawy, stworzone przez mistrza kuchni – sprawią, że Nasz Hotel jest doskonałym miejscem na weselne przyjęcie. Wyspecjalizowany i doświadczony personel pomoże Państwu zorganizować ten jak ważny dzień. Doradzimy w kwestii kompozycji menu, zadbamy o dekorację sali, pomożemy w wyborze tortu weselnego oraz oprawy muzycznej.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


PARK HOTEL***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie