Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

PENSJONACIK DOS PATOS Restauracja & Pub


ul.Wojska Polskiego 73a,
19-300 Ełk,
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 100 PLN lub 23 EURO

cafedrinkbarnetparkingrestauracjasalatelefontvtvsat

OFERTA:


Serdecznie zapraszamy do jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mazurach. Ełk, ze swoją szeroką infrastrukturą, piaszczystymi plażami stał się w ostatnich latach bardzo modną miejscowością. Położony w centrum miejscowości i zaledwie 30 m od malowniczego jeziora ełckiego PENSJONACIK wraz z PUBEM i restauracją DOS PATOS jest idealnym miejscem na wypoczynek na Mazurach.
W każdym pokoju spotkają się Państwo z wysokim standardem, który z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagających gości. Stylowo umeblowane pokoje pozwolą Państwu w pełni się zrelaksować. Każdy z pokoi posiada osobną funkcjonalną łazienkę, internet, telefon oraz TV SAT.
Restauracja słynie z wyśmienitej kuchni z dużym wyborem potraw i bogatą ofertą alkoholi. Ze względu na swoja rożnorodną strukturę, pozwala na organizowanie spotkań w ciepłym kameralnym klimacie. Naszą specjalnością są dania mięsne i pizza w ponad trzydziestu różnych rodzajach.

Wszystkie potrawy są przygotowywane całkowicie w naszej kuchni. Kuchnia otwarta jest codziennie do godz. 2200. Zapraszamy o realizacji zamównien 'na wynos' a przedewszystkim do odwiedzenia naszego lokalu.
Dos Patos - Restauracja i PUB, lokal położony w centrum miasta Ełk. Dos Patos to lokal z tradycją i doświadczeniem. Posiadamy największy w Ełku wybór dan i alkoholi. Działamy przez siedem dni w tygodniu.

Nasza specjalnością jest zadowolenie klienta. Dobra muzyka, wybór alkoholi, ciekawe dania i zakąski z całego świata oraz miła obsługa czynią z naszego Pubu idealne miejsce do spotkań.
Lokal urządzony jest w klimatycznym stylu z dużym i zasobnym barem, dużymi przestronnymi ławami oraz stolikami. Ciepło i swoistą atmosferę zawdzięcza aranżacji wnętrza. Jak na prawdziwy pub przystalo nie zabrakło także dyskretnego i wyciszonego oświetlenia, ktore podkreśla swoista atmosferę tego miejsca, na ścianach przedmioty codziennego użytku z poprzedniej epoki oraz różnorodne gadżety.

To wszystko podkreśla muzyka płynąca z głośników, przy której można wypić szklaneczkę piwa lub innego naszego specjału.
Nasza firma przygotowuje caterring obsługując konferencje, zjazdy i targi. Jesteśmy gotowi do pracy w każdych, najtrudniejszych warunkach nawet pod presją czasu.

Na życzenie Państwa oferujemy różnorodne formy obsługi - od dostaw wybranych potraw, do kompleksowego serwisu caterringowego. Służymy jednocześnie radą przy doborze ilości i rodzajów dań. Przygotowujemy profesjonalne koktajle i bankiety, każdorazowo dostosowując menu do potrzeb naszych klientów i charakteru przyjęcia.

Przygotowujemy również przyjęcia okazjonalne dla dzieci.

Zrealizujemy każdą imprezę tematyczną, happeningową, zapewniając niekonwencjonalne jedzenie oraz aranżację stołów.

Na pikniki i imprezy integracyjne oferujemy różnorodne dania z grila. Menu można wzbogacić o mięsa pieczone w całości tj. udźce, prosięta lub zimny bufet, dania ciepłe koktailowe i inne - zgodnie z Pańswa smakiem. Zapewniamy również namioty, zadaszenia i meble ogrodowe.

Jesteśmy po to by mogli Państwo mile zaskoczyć swoich gości zarówno smakiem jak i wyglądem zamówionych u nas potraw.


« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


PENSJONACIK DOS PATOS Restauracja & Pub
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie