Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Pensjonat Tara** -5%


ul.Jana Kazimierza 224,
34-340 Jeleśnia,
woj. ŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 22
Cena za nocleg już od: 40 PLN lub 9 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 5%

hotelboynetparkingsaunasolariumtvtvsatzwierzeta

OFERTA:


Pensjonat "TARA" znajduje się w otoczeniu malowniczych pasm i szczytów górskich, co stwarza okazję do czynnego wypoczynku. Dla gości to interesujący punkt wypadowy na Słowację (ok. 8 km) i w teren Beskidu Żywieckiego (Korbielów, Pilsko). Pensjonat jest usytuowany w bardzo dogodnym punkcie - niedaleko od stacji PKS (0,5 km) i PKP (2,5 km), od lasu - 0,5 km, rzeki - 0,3 km, sklepu spożywczego - 30 m, restauracji "Stara Karczma" - 0,5 km, wyciągów narciarskich - 5 - 7 km
Okolice Jeleśni to duże zespoły zieleni leśnej, rozległych polan, zacisznych miejsc w lasach bukowo-jodłowych. Przyjazny bioklimat sprzyja długim spacerom i wycieczkom rowerowym.
Pensjonat TARA zaprasza przez cały rok. Dysponuje 24 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienką, oraz jednym pokojem 2 - osobowym z łazienką przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.
Standard pokoi i pensjonatu jest najwyższy w okolicy. Do dyspozycji gości pozostają następujące pomieszczenia i urządzenia:
- pomieszczenie na bagaż
- pomieszczenie na sprzęt sportowy
- podręczna kuchnia (pomieszczenie gospodarcze)
- sala wypoczynkowa z kominkiem, TV-SAT i barkiem
- możliwość parkowania w podwórku (zamknięty parking)
- na życzenie budzenie
- ogród z grillowiskiem
Pensjonat jest czynny cały rok i nie ogranicza się do oferty noclegowej, ale zapewnia dodatkowe atrakcje i usługi. Tu nie można się nudzić. O każdej porze roku jest tu co robić, a każdy gość może znaleźć coś dla siebie.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**Pensjonat Tara**
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie