Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Piano Hotel Restaurant & Pub


ul.Barlickiego 21,
45-082 Opole,
woj. OPOLSKIE
tel.: +48 77-550-33-01, +48 77-550-33-02,
fax: +48 77-550-33-03

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 23
Cena za nocleg już od: 320 PLN lub 69 EURO

OFERTA:


Luksusowy obiekt Piano Hotel obiekt Piano Hotel Restaurant & Pub położony w samym centrum Opola na niezwykle urokliwej Wyspie Pasiece, 100m. od Amfiteatru Opolskiego oferuje kameralne i komfortowe jedno – i dwuosobowe pokoje wyposażone w klimatyzację, minibar i sejf, oraz apartament. Dla odprężenia ciała i umysłu proponujemy małe spa obejmujące jacuzzi i saunę. Do dyspozycji gości oddajemy również ciekawie zaaranżowany klimatyczny Pub posiadający Vip Room, oraz wspaniałą Restaurację w której dzięki panoramicznym przeszkleniom delektując się potrawami kuchni polskiej delikatnie nawiązującej do kuchni włoskiej można podziwiać okazałą panoramę rzeki. Doświadczony szef kuchni dba o zachowanie naturalnego smaku i jakości, bazując na regionalnych i ekologicznych produktach.
Budynek posiada windę oraz klimatyzowaną salę konferencyjną. Jest również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowoczesne, butikowe wnętrza hotelu, restauracji i pubu, urządzone z artystycznym wyczuciem wprowadzają w klimat elegancji i klasyki lat 30., a profesjonalna i dyskretna obsługa dba o harmonie świadczonych usług i preferencji naszych gości.
Nowoczesna, ale i przyjazna architektura budynku, z pięknymi widokami na rzekę Odrę pozwoli na chwilę wytchnienia, a klimat wnętrz zabierze naszych gości w nostalgiczną podróż w cudowne lata poprzedniego wieku.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


Piano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & PubPiano Hotel Restaurant & Pub
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie