Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWEREKOMENDOWANY

Resort & SPA LECH


ul.Brzozowa 18,
84-360 Łeba,
woj. POMORSKIE


Liczba miejsc: 300
Cena za nocleg już od: 65 PLN lub 14 EURO

basencafedrinkbarnetparkingpralniarestauracjasalasaunasolariumtelefontvtvsat

OFERTA:


To miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny oraz dla znajomych i przyjaciół, którzy pragną dobrego wypoczynku, relaksu, poprawy stanu zdrowia oraz dla tych, którzy lubią kontakt z przyrodą

Jeżeli poszukujecie Państwo miejsca odpowiedniego do zorganizowania spotkania integracyjnego, szkolenia pracowników, seminariów, konferencji lub miejsca, gdzie można wypocząć, zadbać o swoje zdrowie i miło spędzić czas - zapraszamy do nas.

Lech to nowoczesny, znany i prestiżowy nadmorski obiekt hotelowy, położony w jednej z najbardziej znanych i docenianych ze względu na swoje walory uzdrowiskowe oraz rekreacyjne miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Łeba określana mianem ''Letniej Stolicy Polski'' znana jest ze swoistego mikroklimatu, czystej, złocistej plaży i doskonałych warunków do wypoczynku, rehabilitacji, jak również zabawy.

Duże nasycenie jodem (zwłaszcza w okresie jesienno-wiosennym), brak zanieczyszczającego środowiska przemysłu sprawiają, że kilkudniowy przynajmniej pobyt w Łebie zalecany jest mieszkańcom terenów ekologicznie zagrożonych i osobom ze schorzeniami górnych dróg oddechowych.

Nasz Ośrodek położony jest w odległości zaledwie 300 m od plaży w dzielnicy sanatoryjno-wczasowej. Położenie w zacisznej części miasta, z dala od ruchu miejskiego sprzyja wypoczynkowi i pozwala w pełni zrelaksować się i zapewnić dobry wypoczynek. Architektura zewnętrzna budynku nawiązuje do architektury kaszubskiej ''krain w kratę''. Każdy pokój posiada własną niepowtarzalną specyfikę, zaaranżowaną w innych kolorach, z obrazami olejnymi namalowanymi przez znanych polskich plastyków.

Szef kuchni serwuje wykwintne dania kuchni międzynarodowych oraz regionalnych. Posiłki serwowane są w formie szwedzkiego bufetu - w skład którego wchodzą: mięsa pieczone we własnej kuchni, ryby pod różnymi postaciami, bogaty wybór serów, własne wyroby garmażeryjne, sałatki jarzynowe i owocowe, owoce świeże, soki owocowe, kawa, herbata, ciasteczka.

Ośrodek Wczasowy ''Lech'' jest zatem nie tylko wspaniałym obiektem turystycznym i rekreacyjnym, ale również idealnym miejscem dla małych i dużych spotkań biznesowych. Dysponujemy wyposażoną salą wielofunkcyjną mogącą pomieścić do 100 osób, salą wielofunkcyjną do 20 osób oraz salą kominkową do 60 osób.

Przez swoją różnorodną ofertę, pragniemy zapewnić udany urlop, po korzystnej cenie i godzić tradycyjne upodobania z nowościami rynkowymi. Nasz Ośrodek jest miejscem w którym Goście mogą liczyć na przyjazną atmosferę, gościnność, czyste środowisko i nie zapomniane doznania estetyczne.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


Resort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECHResort & SPA LECH
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie