Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

REWITA SOPOT


ul.Kilińskiego 12,
81-772 Sopot,
woj. POMORSKIE


Liczba miejsc: 205
Cena za nocleg już od: 76 PLN lub 17 EURO

cafedrinkbarparkingrestauracjasalatelefontv

OFERTA:


Ośrodek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży przy promenadzie nadmorskiej z oddzielnymi pasami ruchu dla spacerowiczów i rowerzystów, w niewielkiej odległości od centrum Sopotu i słynnego, najdłuższego w Europie drewnianego molo (511,5m).
Sopot jest wyjątkowym uzdrowiskiem położonym w centrum dużej aglomeracji miejskiej, dysponującym znakomitym mikroklimatem. Położenie Sopotu między lasami a morskim brzegiem powoduje, że zanieczyszczenie powietrza jest niezauważalne.
Klimat Sopotu i baza sanatoryjna pozwalają leczyć zapalenia stawów, osteoporozy, tarczycy, schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych. Przyjeżdżający kuracjusze mogą korzystać z bazy noclegowej WDW, a z zabiegów świadczonych przez sopockie sanatoria.
Bogactwo imprez artystycznych, sportowych, rejsy białą flotą do Helu, Jastarni, Gdyni czy Gdańska, AQUA PARK (2500m), przysmaki kuchni włoskiej, francuskiej, tureckiej, chińskiej, wietnamskiej i wiele innych atrakcji czekają na wczasowiczów i turystów w Sopocie.
Uzupełnienie tych możliwości stanowi baza kulturalno rekreacyjna ośrodka w tym wycieczki autokarem do Malborka, Gdańska, Gdyni, Ziemi Kaszubskiej, rejsy białą flotą, zabawy, itp.
Po sezonie letnim ośrodek udostępnia swoją bazę na organizowanie konferencji, szkoleń, bankietów i imprez okolicznościowych.
Wszystkich chętnych którzy chcą wypocząć w ciszy i spokoju, zażywać kąpieli wodnych i słonecznych, korzystać z miejscowych atrakcji zapraszamy do Wojskowego Domu Wypoczynkowego w Sopocie, gdzie zapewnimy Państwu;
- smaczne i urozmaicone posiłki;
- dobre warunki hotelowe;
- miłą obsługę;
- bazę kułturalno-rozrywkową oraz sportową.
Zapraszamy na pobyty wczasowe i hotelowe w ciągu całego roku.
Dla osób, które potrzebują szczególnego spokoju i nie lubią letniego gwaru polecamy miesiące wiosenne, jesienne oraz pobyty świąteczne.
Na bazę ośrodka składa się 5 budynków o zróżnicowanej architekturze w których znajduje się 205 miejsc noclegowych w 9 apartamentach oraz pokojach 1-4 osobowych.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


REWITA SOPOTREWITA SOPOTREWITA SOPOTREWITA SOPOTREWITA SOPOTREWITA SOPOTREWITA SOPOTREWITA SOPOT
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie