Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

REZYDENCJA BARDO -10%


ul.Pod Lasem 1,
84-207 Koleczkowo k.Gdyni,
woj. POMORSKIE


Liczba miejsc: 100
Cena za nocleg już od: 180 PLN lub 39 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalatvtvsat

OFERTA:


Zapraszamy do Rezydencji Bardo - nowego obiektu i centrum konferencyjnego w okolicy Trójmiasta.
Rezydencja położona jest na skraju Pojezierza Kaszubskiego, 14 km od Gdyni i 20 km od lotniska w Gdańsku - Rębiechowie. Na naszych gości czeka 59 pokoi z łazienkami, w tym 9 przestronnych apartamentów. Centrum konferencyjne tworzą cztery komfortowo wyposażone sale od 20 do 400 m2. Słoneczna restauracja, przytulna kawiarnia i taras z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy stanowią dopełnienie oferty Rezydencji Bardo.
W Rezydencji Bardo znajduje się 59 wygodnie urządzonych pokoi z łazienkami, w tym 9 przestronnych apartamentów. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon, bezprzewodowy internet i lodówkę.
Przestronna i słoneczna Restauracja Bardo może pomieścić blisko 100 osób. Szef Kuchni poleca dania kuchni polskiej i regionalnej kuchni kaszubskiej. Nasze specjalności to między innymi: pierogi z dziczyzny w sosie borowikowym, zupa rybna z krewetkami oraz golonka po myśliwsku w czerwonym winie.
Rezydencja Bardo posiada 4 sale wielofunkcyjne od 20 do 400 m2. Naturalne oświetlenie, klimatyzacja, starannie zaprojektowane wyposażenie i widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy sprawiają, że są one idealnym miejscem do organizacji nawet wielogodzinnych spotkań. Jednym z największych atutów Rezydencji jest unikalna sala balowa ze sceną i bezpośrednim wyjściem na taras. Została ona zaprojektowana z myślą o konferencjach, bankietach i weselach nawet dla 300 osób.
Otoczenie Rezydencji Bardo stwarza duże możliwości organizowania dużych imprez piknikowo-grillowych. Zapewniamy także współpracę z profesjonalistami organizującymi aktywny wypoczynek (paintball, quady, loty balonem i inne atrakcje).


« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


REZYDENCJA BARDOREZYDENCJA BARDO
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie