Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

ROŻA WIATRÓW


ul.J.Muchy 2,
76-153 Darłówko,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE


Liczba miejsc: 100
Cena za nocleg już od: 45 PLN lub 10 EURO

hotelboyparkingrestauracjasalasaunasolariumtvtvsatwindazwierzeta

OFERTA:


Nasz obiekt usytuowany jest zaledwie 150 m od szerokiej, piaszczystej plaży, a jego naturalne otoczenie stanowi las sosnowy i bogata roślinność ozdobna.

Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje (standard wczasowy i hotelowy) i nowoczesne domki letnie. Dla amatorów wypoczynku mobilnego przygotowaliśmy przestrzenne pole kempingowe. Posiadamy bogate zaplecze służące do rekreacji, rehabilitacji i odnowy biologicznej.
Na terenie ośrodka funkcjonuje nowoczesna hala sportowa. Dysponuje ona nawierzchnią tartanową, na której jest możliwość gry w tenisa ziemnego, siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę halową, jak również organizacji imprez o charakterze sportowym i kulturalnym. Posiada ona własne zaplecze sanitarne (przebieralnie i łazienki) oraz ogrzewanie.
Camping usytuowany jest na ogrodzonym i zacienionym terenie, 250 m od plaży. Obiekt jest dozorowany i posiada oświetlenie. Oferujemy łącznie ok. 150 miejsc pod ustawienie namiotów, przyczep i aut campingowych.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


ROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓWROŻA WIATRÓW
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie