Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

SIEDLISKO LUBICZ -10%


ul.Doły 24,
24-120 Kazimierz Dolny,
woj. LUBELSKIE


Liczba miejsc: 18
Cena za nocleg już od: 55 PLN lub 12 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

cafedrinkbarnetparkingrestauracjaroomservicesalasaunatelefontvtvsatzwierzeta

OFERTA:


SIEDLISKO LUBICZ to malownicze miejsce utrzymane w klimacie swojej kilkusetletniej historii. Dzięki zabytkowym stylowo wyposażonym budynkom, urokliwemu położeniu nad potokiem Grodarz i rozległemu ciekawie urządzonemu terenowi rekreacyjnemu, Siedlisko oferuje niepowtarzalne warunki wypoczynku, dobrej zabawy i wrażeń estetycznych.

Siedlisko usytuowane jest ok. 1500 m od Rynku, w dolinie Grodarza, na szlaku spacerowym do "Wąwozu Korzeniowego" – wyjątkowej atrakcji krajobrazowo-turystycznej Kazimierza.

Siedlisko Lubicz tworzą:

STARA CHATA zbudowana na przełomie XVII/XVIII w. – z przewodników znana również jako "Chałupa Niezabitowskich" – jest obiektem wpisanym do rejestru zabytków. Obecnie jest to najstarsza chałupa drewniana na terenie Kazimierza Dolnego, jak za dawnych wieków kryta strzechą. Oferujemy w niej możliwość noclegu w dwóch pokojach 2-osobowych (na poddaszu) i w dużej izbie (na parterze) z oryginalną starą kuchnią z zapieckiem, w której jeszcze dziś ogień gore. Całość uzupełnia alkowa z kominkiem, aneks kuchenny oraz łazienki z prysznicami. Łącznie zapewniamy w niej możliwość noclegu dla 8 osób. Chatę można również wynająć w całości.

STARA MLECZARNIA, a obecnie komfortowy dom - odrestaurowane dziedzictwo rodzinne - w którym znajdują się pokoje 2- i 3-osobowe z własną łazienką oraz wygodny 2-pokojowy apartament z kaflowym kominkiem i łazienką. Latem do dyspozycji gości jest nasłoneczniony taras na piętrze oraz zadaszona weranda przy domu, na której do zmroku podajemy pyszne posiłki.

Dodatkowymi atutami są piękne wnętrza, wśród nich m.in. salon z kominkiem i jadalnia.

Siedlisko Lubicz dysponuje także obszerną drewnianą wiatą z kominkiem grillowym, gdzie można posiedzieć do późna przy kolacji w większym gronie, delektując się urokiem okolicznych wzgórz porośniętych starymi drzewami. Usłyszycie tu Państwo nie raz śpiew ptaków, pohukiwanie puszczyka, ujrzycie także zająca czy bażanta.

Na terenie Siedliska posiadamy własny oświetlony i utwardzony parking, miejsce zabaw dla dzieci, hamaki. Dysponujemy rowerami do wypożyczenia.

Organizujemy również kameralne biesiady w Starej Chacie, większe - w plenerze przy ognisku. Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych, pikników firmowych, survivalu, wieczorów tematycznych, imprez przy muzyce na żywo. Możemy również zorganizować u siebie kameralne przyjęcie weselne w niepowtarzalnym klimacie wiejskiego wesela w plenerze.

Gościliśmy już m.in. Małgorzatę Niezabitowską, Grażynę Szapołowską, Paulinę Holtz, Artura Żmijewskiego, Cezarego Pazurę i wiele innych wspaniałych osób!

Jesteśmy zespołem zaangażowanym w organizację profesjonalnych przyjęć z dbałością o jakość i szczegóły – ponieważ naszą dewizą jest troska o zadowolenie klientów. Razem tworzymy niepowtarzalny klimat i charakter imprez. Miejscem naszej działalności jest głównie Kazimierz Dolny i jego okolice, ale dysponujemy możliwością rozszerzenia imprez na większy teren, z imprezami wyjazdowymi włącznie. Realizujemy wszelkie nietypowe pomysły naszych gości, gotowi zawsze podpowiedzieć im coś z naszych bogatych doświadczeń.

W swojej dotychczasowej działalności organizowaliśmy między innymi:

gry tematyczne np. "Wiedźmy i kat", "Poszukiwanie skarbu", "Prohibicja"
paintball
rajdy quadami
rajdy samochodami terenowymi
rejsy statkiem
wycieczki po Kozamierzu Dolnym i okolicach, wycieczki do Puław, Nałęczowa, Kozłówki
przejażdżki bryczkami
zabawy i gry wyczynowe, mosty linowe
tyrolkę
minigolf, grę w siatkówkę
dyskoteki, karaoke, muzykę na żywo.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


SIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZSIEDLISKO LUBICZ
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie