Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

SPORT HOTEL***


ul.1-go Maja 63 ,
97-400 Bełchatów,
woj. ŁÓDZKIE


Liczba miejsc: 100
Cena za nocleg już od: 250 PLN lub 58 EURO

basencafedrinkbarnetparkingpralniarestauracjasalatvtvsat

OFERTA:


SPORT HOTEL położony jest w centrum miasta, przy drodze Warszawa-Wrocław, w odległości 15 min. jazdy od trasy szybkiego ruchu Warszawa - Katowice.

Połączenie komfortu i elegancji z centralnym położeniem w Polsce stwarza doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, naukowych i integracyjnych. System rezerwacji pozwala na szybką i bezkonfliktową obsługę .

W trosce o wygodę naszych gości odnowiliśmy wnętrza restauracji, zainstalowaliśmy klimatyzację w salach konferencyjnych oraz udostępniliśmy bezprzewodowy internet na terenie całego hotelu.
Dysponujemy 52 komfortowo wyposażonymi pokojami w odmiennych klimatach z dostępem do nieodpłatnego, bezprzewodowego Internetu.

Posiadamy 100 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- osobowych oraz klimatyzowanych apartamentach. Każdy pokój posiada własną łazienkę, telefon,TV SAT, mini bar.

Hotel service zapewnia dostawę posiłków i napoi do pokoju, pranie oraz prasowanie odzieży.
Ciepły i spokojny klimat restauracji oraz kawiarni sprzyjają odpoczynkowi przy gustownie zastawionych stołach i pozwalają na delektowanie się potrawami kuchni nie tylko polskiej, ale i całego świata.

W ofercie naszej gastronomii nie brakuje także usług cateringowych, które świadczymy zarówno naszych obiektach, jak i miejscach wyznaczonych przez naszych gości
Dla zapewnienia dobrego samopoczucia naszych gości oferujemy bogaty wachlarz usług rekreacyjnych. Wypoczynek znajdą więc tutaj osoby preferujące spokój jak i czynny relaks.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***SPORT HOTEL***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie