Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

START HOTEL PORTOS***


ul.Mangalia 3a,
02-758 Warszawa,
woj. MAZOWIECKIE


Liczba miejsc: 402
Cena za nocleg już od: 175 PLN lub 40 EURO

cafedrinkbarnetparkingrestauracjasalatvtvsat

OFERTA:


START hotel Portos*** to hotel w którym gościnę znajdą zarówno goście biznesowi jak i przyjeżdżający do Warszawy turyści. Optymalne położenie przy Trakcie Królewskim – pomiędzy Belwederem a Łazienkami Królewskimi – zapewnia doskonałą komunikację z dworcami oraz lotniskiem. Atrakcyjne ceny w połączeniu z szeroką gamą pokoi sprawiają, że hotel może stać się doskonałą baza noclegową dla zorganizowanych grup szkoleniowych i konferencyjnych.
START hotel Portos*** posiada 402 miejsca noclegowe w 230 pokojach o standardzie LUX oraz STUDIO. Hotel dysponuje również dwuosobowymi pokojami przeznaczonymi specjalnie dla osób niepełnosprawnych. Goście niepalący mogą natomiast liczyć na nocleg w atmosferze wolnej od dymu tytoniowego. Hotel posiada także w swojej ofercie łóżeczko dla dziecka (do 14 kg) wraz z przewijakiem, zestawem zabawek, pościelą i kocykiem. Łóżeczko na życzenie gości wstawiamy do zarezerwowanego pokoju. Korzystanie z łóżeczka nie wiąże się z żadnymi opłatami. Częstymi klientami hotelu są także zwierzęta, które na krok nie odstępują swoich podróżujących po kraju właścicieli. Wyrozumiały i sympatyczny personel zaoferuje dogodne warunki pobytu dla gości i ich pupili. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem i WC, telefon, TV, oraz bezpłatne łącze internetowe. Doba hotelowa: 14:00 - 12:00 Śniadanie w cenie 25 PLN od osoby, serwowane w godzinach 7:00- 10:00. Parking : Samochód osobowy 30 PLN za dobę, autokar 80 PLNza dobę. Dojazd do hotelu z lotniska: autobus 148 i z Dworca Centralnego 501 lub 519- przystanek nazywa się MANGALIA tak jak ulica przy .której mieści się hotel.
START hotel Portos*** znajduje się przy zbiegu ulicy Jana III Sobieskiego oraz Alei Generała W. Sikorskiego. Położenie na Trakcie Królewskim zapewnia atrakcyjny dojazd z dworców i lotniska. Hotel znajduje się również w sąsiedztwie największych zabytków i najbardziej charakterystycznych miejsce stolicy – Starego Miasta z Barbakanem, Pałacu Kultury i Nauki oraz Łazienek Królewskich. Z Dworca Zachodniego do hotelu można dojechać autobusami nr 130 oraz 172; z Dworca Wschodniego – autobusem nr 166 z przesiadkami na linie 116, 130, 141, 172, 501 i 519 zaś z Dworca Centralnego – autobusami linii 130 oraz 501. Do START hotelu Portos*** można w prosty sposób dotrzeć z lotniska im. Fryderyka Chopina. Osoby posiadające własny transport mogą zaparkować samochody na terenie ogrodzonego, strzeżonego parkingu. Nawigacja GPS: N 52°11’13.03'' E 21°02’56.20''.
Hotel dysponuje dobrze wyposażoną, nowoczesną salą konferencyjną, w której może zasiąść 45 osób. Sala posiada stały dostęp do Internetu oraz możliwość zaciemnienia a goście mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu audiowizualnego. Wypożyczenie rzutnika multimedialnego wiąże się z dodatkową opłatą. Do przeprowadzania mniejszych szkoleń doskonale nadają się dwie mniejsze sale mogące pomieścić do 15 osób. Odpowiednie wyposażenie umożliwia sprawne przeprowadzenie prac dydaktycznych w miłej, kameralnej atmosferze. W hotelu znajduje się również sala VIP, doskonała do spotkań biznesowych i przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.
W trakcie pobytu w hotelu warto odwiedzić odnowioną, gustownie urządzoną, klimatyzowaną restaurację. Na stołach pojawiają się smaczne potrawy zarówno z kuchni polskiej jak i międzynarodowej. W sali do posiłku może zasiąść 80 osób, jednak architektoniczny układ restauracji całkowicie likwiduje wrażenie natłoku. Dzięki temu w restauracji bez problemu mogą odbywać się imprezy rodzinne oraz spotkania o charakterze biznesowym. Codziennie po godzinie 17:00 czynny jest również drink bar After Five. Wyśmienite drinki i koktajle oraz możliwość oglądania na dużym ekranie transmisji z meczów i wydarzeń kulturalnych gwarantuje mile spędzony czas i wyśmienitą zabawę.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


START HOTEL PORTOS***START HOTEL PORTOS***START HOTEL PORTOS***START HOTEL PORTOS***START HOTEL PORTOS***START HOTEL PORTOS***
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie