Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

U PIETRZAKÓW


ul.Lipowa 20,
05-220 Zielonka,
woj. MAZOWIECKIE


Liczba miejsc: 60
Cena za nocleg już od: 200 PLN lub 46 EURO

cafedrinkbarklimanetparkingrestauracjasalatvtvsat

OFERTA:


LOKALIZACJA
Hotel „U Pietrzaków” zlokalizowany jest w Zielonce, 12 km na północny wschód od Warszawy, przy dogodnym trakcie komunikacyjnym. Położenie poza centrum stolicy sprawia, że hotel jest miejscem chętnie wybieranym przez firmy ceniące sobie spokój oraz indywidualne podejście do klienta.
ZAKWATEROWANIE
Do Państwa dyspozycji oddajemy 26 pokoi (w tym 1-os., 2-os. 3-os., 4-os. oraz pokoje typu Studio i VIP o podwyższonym standardzie). Pokoje wyposażone są toaletę z prysznicem, telewizję kablową, dostęp do Internetu (łącze radiowe i stałe) oraz klimatyzację.
Posiadamy także pokój dla osób niepełnosprawnych.
KONFERENCJE
Hotel specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne z 4 salami szkoleniowo-konferencyjnymi od 100 do 300 m kw. z możliwością łączenia. Wszystkie sale są klimatyzowane z dostępem do światła dziennego, Internetu i wyposażone w niezbędny sprzęt do przeprowadzania spotkań (ekran, flip-chart, rzutnik multimedialny, rzutnik folii, TV)
Podczas organizacji szkoleń zapewniamy pełna obsługę gastronomiczną od przerw kawowych począwszy aż do uroczystych kolacji.
WYPOSAŻENIE
Na terenie Hotelu znajduje się Klub Nocny, w którym nasi goście mogą spędzić miłe chwile przy dźwiękach dobrej muzyki i oryginalnych drinkach. Tu zorganizujemy dla Państwa zabawę z Dj-em, Wieczór caraoke, czy wystawną kolację.
Gościom zmotoryzowanym oferujemy duży, bezpłatny parking hotelowy.
GASTRONIMIA
Zapraszamy do restauracji „U Pietrzaków” , gdzie w kameralnym nastroju i miłej atmosferze, możecie Państwo rozkoszować się specjałami kuchni staropolskiej i międzynarodowej. W okresie letnim polecamy taras hotelowy, gdzie przygotujemy m.in. kolacje grillowe.
Świadczymy usługi cateringowe zarówno dla klientów indywidualnych (obsługa przyjęć rodzinnych: imieniny, komunie, chrzciny itp.) jak i firm. Naszą domeną jest obsługa cateringowa targów, pikników, imprez sportowych, bankietów, wernisaży itp. Organizujemy także przyjęcia weselne.

ZAPRASZAMY!

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


U PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓWU PIETRZAKÓW
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie