Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

VERANO Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy


Tokary,
62-561 Ślesin,
woj. WIELKOPOLSKIE


Liczba miejsc: 184
Cena za nocleg już od: 38 PLN lub 8 EURO

cafedrinkbarnetparkingrestauracjasalatvtvsatzwierzeta

OFERTA:


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy VERANO
Ślesin-Tokary , 62-561 ŚLESIN, powiat KONIN
Województwo WielkopolskieGPS : Polska, Ślesin, Półwiosek Lubstowski, Leśna - 52o22’55’’ N 18o19’28’’ E = R jak recepcja

Ośrodek VERANO w ŚLESINIE - zajmuje ponad 60.000 m2 obszaru leśnego. Jest przestronnie rozlokowany - pośród dorodnych drzew sosnowych - na klifowym brzegu Jeziora Ślesińskiego wzdłuż szlaku wodnego Warta - Gopło. Znajduje się wewnątrz kompleksu lasów o powierzchni kilkuset hektarów. Naturalne otoczenie , cisza i mikroklimat boru sosnowego to nasze ogromne, ale nie jedyne atuty .

Położenie w centrum Polski - Ślesin - 3 km na wschód od drogi krajowej „25” Wrocław – Bydgoszcz , 24 km na północ od autostrady „A-2” – węzeł Konin , 9 km od sanktuarium w Licheniu .

Miejsca noclegowe dla 185 osób w murowanych i ocieplonych pawilonach całorocznych – domkach typu bungalow - z jednym pokojem ( 2 i 3 osobowe) i dwupokojowych typu studio (dla 4 i 5 osób) . Każdy domek posiada lodówkę, telewizor, radio, czajnik, pościel, ręczniki , koce , leżaki. Standardem jest nowoczesny węzeł sanitarny z ciepłą wodą i natryskiem, domki są komfortowe , ogrzewane z możliwością regulacji temperatury. Struktura miejsc noclegowych:
1. Domki o wyższym standardzie
2 osobowy - 16
3 osobowy - 20
4 osobowy – 9 typu studio
5 osobowy - 7 typu studio
6 osobowy - 1 typu studio
2. Pokoje o wyższym standardzie
2 osobowy – 4
3 osobowy - 1
2 osobowy z dodatkowym wyposażeniem – 1
Apartament - 1

Nasze sale w budynku restauracji są dzielone nowoczesnymi przegrodami dźwiękoszczelnymi-można je dowolnie aranżować na cele konferencji i bankietów z podziałem na jednostki dla 20, 50, 70 , 110 lub 220 osób . Wszystkie sale są klimatyzowane. Szczegółowy opis sal zapraszamy Państwa na stronę
http://www.e-konferencje.pl/obiekty_konferencyjne.php?id=1493

Nasza kuchnia słynie ze smacznych potraw i miłej obsługi, mamy do zaproponowania standardy kuchni polskiej i regionalnej, realizujemy także specjalne zamówienia .

Oryginalna całoroczna Chata Grillowa jest dużym drewnianym , zadaszonym i obudowanym wigwamem z otwartym paleniskiem i rusztem do przyrządzania potraw w obecności klientów. W dwóch salach jest 130 miejsc siedzących.

Wypożyczamy w symbolicznych cenach rowery turystyczne , kajaki , rowery wodne, łodzie wiosłowe.
Posiadamy ponadto własne molo , piaszczystą plażę , ognisko nad jeziorem, przystań dla statków wycieczkowych i żaglówek.

Nasze urządzenia sportowe : pole do minigolfa – 14 stałych torów , bezpieczny plac zabaw dla dzieci , stoły bilardowe , stoły do tenisa , boisko do gier zespołowych i kort tenisowy , boisko do siatkówki plażowej.
W promieniu kilku kilometrów znajduje się stajnia koni rekreacyjnych, tor motokrosowy w starej żwirowni. Wokół ośrodka łatwo znaleźć malownicze szlaki piesze oraz ścieżki rowerowe, leśne polany i gęstwiny do spacerów czy też gier terenowych. Gwarantujemy treningi i mecze piłki nożnej na pełnowymiarowym, zadbanym stadionie oddalonym od nas kilkaset metrów.

Duży parking wewnętrzny, bezpłatny - monitorowany , łączność internetowa

Jesteśmy w stanie współuczestniczyć w przygotowaniach imprez dla firm z wykorzystaniem naszej bazy oraz udzielając wskazówek co i gdzie zwiedzać oraz pomocy lub zastępstwa w kontaktach z potencjalnymi lokalnymi przewoźnikami lądowymi , statkami wycieczkowymi, animatorami gier i zabaw terenowych, itp.
Nasz Ośrodek jest oddziałem prężnego sanatoryjnego Centrum Zdrowia i Relaksu „VERANO” Sp. z o.o. w Kołobrzegu:
www.verano.kolobrzeg.pl

Dla każdego coś dobrego –to nasza dewiza . Serdecznie zapraszamy do współpracy.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


VERANO Ośrodek Szkoleniowo-WypoczynkowyVERANO Ośrodek Szkoleniowo-WypoczynkowyVERANO Ośrodek Szkoleniowo-WypoczynkowyVERANO Ośrodek Szkoleniowo-WypoczynkowyVERANO Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie