Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

VILLA HOFF Wellness&SPA -5%


ul.Słoneczna 3,
72-344 Trzęsacz,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE


Liczba miejsc: 52
Cena za nocleg już od: 240 PLN lub 55 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 5%

basencafedrinkbarklimanetparkingrestauracjaroomservicesalasaunasolariumtelefontvtvsat

OFERTA:


Komfortowa i elegancka "Villa Hoff" usytuowana jest w pięknej, malowniczej okolicy w odległości zaledwie 80 metrów od morza.

W hotelu Villa Hoff znajdziesz tyle samo uroku co luksusu, aktywności co relaksu, spokoju co rozrywki... Wszyscy nasi Goście zgodnie twierdzą, iż jest to idealne zgranie postępu i nowoczesności, z klasyczną tradycją i luksusem. Nasz nadmorski kurort to miejsce, w którym chce się być - nie tylko pobyć...


Wysoki standard to nie przypadek. Pobyt w naszym nadmorskim hotelu Villa Hoff - na wczasy, podczas konferencji, czy wykonywania obowiązków służbowych - jest dla naszych gości niezwykłym przeżyciem. Zapewnia to nasza kompleksowa oferta (wypoczynek, gastronomia, SPA, konferencje), profesjonalna obsługa, niezwykły klimat i czar samego hotelu oraz okolicy.


Aby dopełnić tego wszystkiego, do luksusowego zakwaterowania i wspaniałej okolicy gwarantujemy jeszcze profesjonalną i pomocną obsługę hotelową, niezapomniane posiłki z rąk wielokrotnie nagradzanego mistrza kuchni, bardzo dobrze wyposażone Spa & Wellness oraz wiele rozrywek w samym hotelu, jak i w okolicy.

Wszystko to sprawia, iż nadmorski hotel "Villa Hoff" to idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku, krótkich weekendowych pobytów, a także spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


VILLA HOFF Wellness&SPA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie