Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

VILLA LAMBERT Kur&Spa -10%


ul.B.Chrobrego 53a,
78-111 Ustronie Morskie,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE
tel.: +48 94 35 15 431, +48 604 807 992,
fax: +48 94 35 15 431

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 58
Cena za nocleg już od: 85 PLN lub 19 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 10%

OFERTA:


Witamy na stronach kameralnego Hotelu Lambert Health&Spa. Znakomite położenie hotelu, tylko 50 metrów od morza w centrum miasteczka z pewnością Państwa usatysfakcjonuje.
Ustronie Morskie to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych na zachodnim wybrzeżu Bałtyku. W miasteczku i okolicy organizowanych jest wiele imprez sportowo-rekreacyjnych; gry i zabawy na plaży; możliwość uprawiania sportów wodnych; rejsy statkiem lub pod żaglami po Bałtyku; jednodniowe wycieczki do Szwecji; nowoczesna przystań windsurfingowa i jachtowa w pobliskim Dźwiżynie oraz wiele innych.
Do dyspozycji gości jest nowo wybudowana baza zabiegowa i odnowy biologicznej .Proponujemy szeroką gamę zabiegów leczniczych oraz pielęgnacyjnych .Baza wypoażona jest w nowoczesny sprzęt i aparaturę.
Przy tygodniowym pobycie z HP 2 dowolne zabiegi gratis.
Hotel posiada własną restaurację,kawiarnię oraz oferuje usługi room-service .Starannie dobrana karta dań i trunków usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych
Naszym gościom oferujemy 58 miejsc noclegowych w tym:pokoje 1osobowe, 2osobowe, apartamenty, pokoje rodzinne (3, 4-ro osobowe).Wszystkie pokoje są komfortowo i gustownie wyposażone : TV Sat, radio, telefon, lodówka,łazienka. Niektóre pokoje są z widokiem na morze i klimatyzacją. Od strony północnej usytuowany jest słoneczny taras widokowy z leżakami z widokiem na morze. Na terenie hotelu znajduje się mały parking strzeżony, placyk zabaw dla dzieci, billard.
Dla uczestników spotkań biznesowych oddajemy do dyspozycji salę
okolicznościową o pow. 67 m2 pozwalającą na organizowanie spotkań
biznesowych , integracyjnych i szkoleniowych oraz innych kameralnych imprez
dla 40 osób . Sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt konferencyjny .

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


VILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&SpaVILLA LAMBERT Kur&Spa
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie