Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
VIP CLUB
Szanowni Państwo,

Karta VIP AwersMamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w Programie Marketingowym VIP CLUB realizowanym w ramach BUSINESSHOTELS.PL - HOTELE DLA BIZNESU.

VIP CLUB to najwyższej jakości program lojalnościowy skierowany przede wszystkim do ludzi podróżujących zarówno w sprawach biznesowych jak i prywatnie. Naszymi klientami są przedsiębiorcy, kadra menedżerska, przedstawiciele wolnych zawodów, którzy cenią sobie atrakcyjne rabaty oferowane w ramach VIP CLUB

VIP CLUB to program lojalnościowy skierowany do wszystkich aktywnie spędzających czas, do ludzi którzy podróżują, uprawiają sport, odwiedzają kluby i restauracje. Dzięki współpracy z najlepszymi Firmami, BUSINESSHOTELS.PL oferuje posiadaczowi Karty VIP CLUB najwyższej jakości produkty, usługi i rozrywkę w najlepszej cenie. Karta VIP CLUB to świetne rozwiązanie i sposób na oszczędności..

Karta VIP CLUB jest kartą na okaziciela, upoważnia do korzystania ze zniżek oferowanych przez Partnerów Programu wszystkie osoby będące w jej posiadaniu. Partnerzy Programu zadbali o to, by Klienci będący w posiadaniu Karty VIP CLUB mogli podróżować wspólnie z przyjaciółmi i znajomymi. Dzięki jednej Karcie można otrzymać rabat nawet na wynajęcie całego Hotelu. Rabat w restauracjach dotyczy zaś wszystkich osób siedzących przy jednym stoliku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie VIP CLUB.
Zespół BUSINESSHOTELS.PL

Pobierz regulamin w pdf: » regulamin.pdf
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie