Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

WIERCHY Ośrodek Wczasowo-Turystyczny


ul.Beskidzka 122,
34-335 Korbielów,
woj. ŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 45
Cena za nocleg już od: 35 PLN lub 8 EURO

basencafedrinkbarparkingrestauracjasalasaunatvtvsat

OFERTA:


Ośrodek Wczasowo-Turystyczny "WIERCHY" składa się z dwóch obiektów :
Pensjonatu "WIERCHY" oraz z Domku na Wczasy.

Ośrodek położony jest w miejscowości Korbielów, niedaleko Żywca. Miejscowość ta znana z walorów turystyczno - wypoczynkowych, położona jest u stóp północnych stoków Pilska (1557 m npm.). Wyróżnia się dobrymi warunkami klimatycznymi i ładnym położeniem. Zimą wspaniałe warunki śniegowe, kilkanaście wyciągów narciarskich, 23 km tras zjazdowych przygotowanych ratrakami. Malownicze położenie, bliskość gór, duża ilość lasów, park krajobrazowy, ścieżki rowerowe i szlaki turystyczne sprzyjają czynnemu wypoczynkowi.
Pensjonat położony jest na dużej działce (z parkingiem na 12 samochodów), 3 km od przejścia granicznego ze Słowacją. Do wyciągu narciarskiego - 300m, blisko las, wiele szlaków turystycznych, a także liczne ścieżki rowerowe o różnym stopniu trudności. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizory, radia oraz telefon.

Domek na Wczasy jest znakomitą alternatywą dla ludzi, którzy preferuj± wypoczynek nieco zdala od innych wczasowiczów. Jest to także wspaniała forma wczasów dla rodzin z dziećmi.

Domek ma 2 poziomy - na niższym znajduje się komfortowy apartament z dwoma sypialniami (2 i 3-osobowa), salonem z kominkiem i TV SAT, w nim także rozkładana wersalka dla 1-2 osób prysznicem i ubikacją oraz kuchnią. Na wyższym poziomie s± również 2 sypialnie (2 i 3 osobowa), duża łazienka oraz aneks kuchenno-telewizyjny i słoneczny taras

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


WIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-TurystycznyWIERCHY Ośrodek Wczasowo-Turystyczny
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie