Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

WILLA ADA


ul.Brylantowa 11,
78-100 Kołobrzeg,
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE
tel.: (094)351-77-76, +48 606 169 968,

 Promocja
 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 30
Cena za nocleg już od: 25 PLN lub 5 EURO
Zniżka dla posiadaczy karty VIP CLUB: 0%

OFERTA:


Willa "ADA" jest zlokalizowana w dzielnicy Kołobrzegu po
jego zachodniej stronie. Ciche, spokojne miejsce położone 7 m nad poziomem morza w bezpośrednim sąsiedztwie terenów naturalnego siedliska wielu chronionych przedstawicieli fauny i flory, są to tereny objęte DYREKTYWĄ SIEDLISKOWĄ "NATURA 2000" Trzebiatowsko - Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego nr PLH-320017, bogatego w naturalne łąki, lasy wydmowe, wydmy i chronione tereny bagienne (borowina, lęgowiska).
Do zalesionych wydm, utwardzonym deptakiem, około 700 m, do morza z szeroka plażą przez las wydmowy około 150m, spacerem do morza 15 min, a do starówki pieszo 25 min. natomiast busem (z przystankami) około 10 min. Dla porównania do morza ze starówki to około 3 km i 35 min. pieszo.
W sąsiedztwie willi "ADA" do dyspozycji gości znajduje się stołówka, restauracja, pawilon handlowy, wypożyczalnia rowerów, skuterów, gokartów.
Oddajemy do dyspozycji gości ogródek z meblami i grilem.
Jest pewne, kto odwiedzi nasz dom, naszą okolice, plaże
i morze, urzeczony ich pięknem, spokojem i cudnymi zachodami słońca, wróci tu na pewno. Na naszych gości czekają wygodne apartamenty oraz pokoje 4, 3, i 2 osobowe. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę, wyposażony aneks kuchenny, radio, telewizor, lodówkę.
Istnieje możliwość korzystania z poczty internetowej. Do dyspozycji gości również kuchnia ogólna oraz zamykany na noc bezpłatny parking.
PAKIETY
1 DZIEŃ50
SYLWESTER90

NASZA OFERTA W BRANŻACH:

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


WILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADAWILLA ADA
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie