Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

ZACISZE


ul.Myśliwska 5,
43-370 Szczyrk,
woj. ŚLĄSKIE


Liczba miejsc: 260
Cena za nocleg już od: 50 PLN lub 11 EURO

cafedrinkbarnetparkingrestauracjasalasaunasolariumtelefontvtvsat

OFERTA:


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Zacisze" położony jest w samym centrum Szczyrku. Jest to jego niezaprzeczalny atut ze względu na dogodny dojazd, ładną lokalizację, sąsiedztwo parku z pomnikiem kultury narodowej jak i bliską odległość od części handlowej i rozrywkowej miasta. Bezpośrednio przy głównej drodze zapewnia łatwy dojazd na wyciągi, również komunikacją miejską.
Dysponujemy 100 miejscami noclegowymi w pokojach 2 osobowych, studiach rodzinnych i apartamentach. Prowadzimy smaczna i zdrową kuchnię, dla wymagających troski prowadzimy również żywienie wegeteriańskie i dietetyczne (dieta wrzodowa, przy chorobach wątroby i trzustki, dieta wyszczuplająca).

W oparciu o potencjał sal konferencyjnych i szkoleniowych (klimatyzowana sala konferencyjna dla 100 osób, sala szkoleniowa dla 60 osób, sala komputerowa z 16 stanowiskami, salka prelekcyjna dla 25 osób) zapraszamy do współpracy organizatorów szkoleń, zjazdów, konferencji, sympozjów i wszelkich spotkań edukacyjnych. Organizujemy wszelkie spotkania integracyjne z imprezami towarzyszącymi zarówno w kawiarni obiektu jak i w terenie. Zapraszamy na pobyty weekendowe, wczasy wypoczynkowe i imprezy okolicznościowe.
Spędźcie Państwo u nas czas w miłej, przyjaznej i radosnej atmosferze.
ZAPRASZAMY!

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


ZACISZEZACISZEZACISZE
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie