Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

ZAJAZD NON-STOP


ul.Dworcowa 1,
62-023 Gądki k.Poznania,
woj. WIELKOPOLSKIE
tel.: +48 61 817 13 00,
fax: +48 61 819 82 66

 E-mail
 Strona WWW


Liczba miejsc: 50
Cena za nocleg już od: 120 PLN lub 27 EURO

OFERTA:


Zajazd jest położony przy drodze krajowej nr 42, będącą czteropasmową drogą szybkiego ruchu łączącą Poznań z Katowicami (Trasa Katowicka).

Zajazd znajduje się 7 km od centrum Poznania oraz 5 km od zabytkowego Kórnika.

Dysponujemy parkingiem bezpłatnym z 30 miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych i 4 miejscami parkingowymi dla samochodów ciężarowych, niestrzeżonym, dozorowanym w godz. 19.00 - 7.00.
Nasz Zajazd oprócz noclegu oferuje także pełne wyżywienie - dostaną Państwo u nas zarówno śniadania i obiady jak i desery oraz kolacje.

Wszystkie potrawy są przygotowane w doskonały sposób przez naszego Szefa Kuchni, a bogaty wybór dań w naszym menu zaspokoi nawet najwybredniejsze gusta.

W dni powszechnie zapraszamy Państwa między 7.00 - 22.00, w niedzielę od 12.00 do 20.00 (po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość zmiany godzin).


Nasz Zajazd oprócz bieżącej obsługi Gości restauracji oferuje również organizację większych imprez okolicznościowych
Od tego roku poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi gastronomiczne, które urozmaicą każde przyjęcie na wolnym powietrzu. Dysponujemy kuchnią polową oraz przenośnym grillem na 100 porcji. Na imprezy plenerowe proponujemy znane z niebywałej smakowitości potrawy tradycyjnej kuchni polskiej i przysmaki kuchni myśliwskiej choćby zupę gulaszową z kociołka czy bigos myśliwski.

Potrawy kulinarne możemy przygotować i będą do odebrania na miejscu w Zajeździe lub możemy je dostarczyć własnym transportem w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. Ponadto nasz młody, a już doświadczony personel może w dowolnym miejscu i czasie podawać przygotowane potrawy. Nasz personel, jest zawsze do Państwa usług.


Dysponujemy trzema salami (z czego dwie można połączyć w jedną, dzięki czemu zyskujemy większą przestrzeń dla gości). Dwie sale pomieszczą po ok. 100 osób, zaś trzecia ok. 50 osób.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


ZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOPZAJAZD NON-STOP
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie