Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

ZDROWOTEL Łeba


ul.Nadmorska 15/17 ,
84-360 Łeba,
woj. POMORSKIE


Liczba miejsc: 280
Cena za nocleg już od: 130 PLN lub 28 EURO

cafedrinkbarnetparkingrestauracjasalatelefontvtvsatzwierzeta

OFERTA:


Zapraszamy Państwa do naszego ośrodka położonego na terenie lasu sosnowego w odległości 150 m od plaży morskiej, 300 m od przystani na Jeziorze Sarbsko, gdzie w ciszy i spokoju, w miłej atmosferze można atrakcyjnie spędzić urlop.

Zdrowotel Łeba, to zespół pawilonów mieszkalnych, przychodnia rehabilitacyjna oraz zaplecze gastronomiczne z drink-barem. Atrakcyjna lokalizacja i ogrodzony teren o powierzchni 1,5 ha, zapewniają przestrzeń, a zarazem kameralność wypoczynku. Oferujemy noclegi w różnym standardzie, co pozwala lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania.
Zdrowotel Łeba jest obiektem całorocznym.
Zapraszamy na wczasy rodzinne, pakiety rehabilitacyjne, profilaktyczne, pakiet zdrowotel, wypoczynek świąteczny, weekendowy, kursokonferencje, przyjęcia okolicznościowe, imprezy plenerowe i ogniska.

Uwzględniając turnusy rehabilitacyjne mamy do zaoferowania leczenie chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, pulmonologicznych i zespoły pourazowe.

Mamy holistyczne podejście do każdego z pacjentów. Wielu z naszych kuracjuszy przyjeżdżając z problemami zdrowotnymi, z tak zwanego pogranicza różnych specjalności, znalazło w tutejszym ośrodku skuteczną pomoc i wraca na kolejne wczasy zdrowotne.

Zajmujemy się pacjentami z chorobami dróg oddechowych, począwszy od przewlekłych infekcji do astmy oskrzelowej włącznie.
Pomagamy pacjentom z chorobami skóry: dermatozami, łuszczycą, bielactwem.
Mamy duże doświadczenie w pomocy osobom z chorobami cywilizacyjnymi, jak zespoły bólowe, w tym zespoły korzeniowe i choroby zwyrodnieniowe. Dajemy ulgę pacjentom z chorobami reumatologicznymi.

Jesteśmy zainteresowani niesieniem pomocy najbardziej pokrzywdzonym przez los,
czyli dzieciom. Nasz personel medyczny i pedagogiczny chętnie podejmuje się pracy
z dziećmi z MPDz i Zespołem Downa oraz dziećmi z wszelkiego rodzaju dysfunkcjami ruchowymi i fizycznymi.

Swoją ofertę kierujemy również do pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek zakwalifikowanych do programu dializoterapii chcących spędzić urlop nad morzem.
Łącząc wypoczynek w naszym ośrodku można korzystać z nowoczesnej stacji dializ
w szpitalu w Lęborku, który zapewnia bezpłatny transport na dializy.

Zajmujemy się kompleksową organizacją kursów, konferencji, szkoleń, zjazdów, spotkań promocyjnych, itp.
Świadczymy usługi gastronomiczne w szerokim zakresie, od kameralnych przyjęć do wystawnych bankietów.W plenerze obsługujemy pikniki i biesiady przy ognisku z dzikiem lub prosiakiem.Dla uatrakcyjnienia pobytu mamy propozycję wycieczek oraz programów rekreacyjnych i integracyjnych.Naszym gościom oferujemy szybką regenerację sił poprzez odnowę biologiczną i zabiegi w naszej przychodni rehabilitacji leczniczej.

Złożone przez nas propozycje mogą ulegać modyfikacjom zgodnie z życzeniem klienta. Istnieje również możliwość negocjacji cen i rabatów.

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


ZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL ŁebaZDROWOTEL Łeba
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie