Businesshotels - Hotele dla biznesu
bi
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Zespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-Gabriela


Wdzydze Kiszewskie 41, 83-406 Wąglikowice,
83-406 Wdzydze Kiszewskie,
woj. POMORSKIE


Liczba miejsc: 150
Cena za nocleg już od: 25 PLN lub 5 EURO

cafedrinkbarparkingrestauracjatvzwierzeta

OFERTA:


Zespół Domów Wczasowych Helena - Danuta - Gabriela to rodzinna firma hotelarsko-gastronomiczna położona nad „Morzem Kaszubskim” – we Wdzydzach Kiszewskich na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, w odległości 300 m od jednego z największych i najpiękniejszych Skansenów w Polsce. W branży hotelarskiej działamy już od 20 lat, co zaowocowało połączeniem nowoczesności z tradycją i rodzinnym ciepłem przy jednoczesnym kultywowaniu tradycji kaszubskich.
Całą naszą działalność zapoczątkowała Helena Brzezińska, która dzięki swojemu zapałowi i niejednokrotnie upórowi wybudowała Domy. Obecnie odpoczywa w gronie rodziny a obowiązki przejęły dzieci i wnuki. I tak gospodyniami w Domu Wczasowym „Helena” są Elżbieta i Sylwia Żelichowskie, w Domu Wczasowym „Danuta” Danuta i Józef Brzezińscy a Domem Wczasowym „Gabriela” zawiaduje Gabriela Gajowczyk.
Należymy m.in. do programu „Miejsce Przyjazne Psom”, dzięki któremu czworonogi mogą przebywać ze swoimi opiekunami podczas urlopu i korzystać z uroków życia, a także jesteśmy obiektem polecam przez portal TravelPolska – odkrywamy polskie klimaty, któremu patronuje znana podróżniczka Elżbieta Dzikowska.
Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji 120 miejsc w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Większość pokoi posiada własne łazienki. Pozostała część łazienek jest rozdysponowywana wśród naszych Gości na korytarzach.

Ponadto posiadamy:
jadłodajnię na 100 osób
salę konferencyjną na 80 osób
2 wiaty grillowe
stadninę koni
miejsce na ognisko
plac zabaw
parking
miejsce do strzelania z łuku i wiatrówki
świetlice z kominkiem
Goście mogą skorzystać dodatkowo m. in. fotela masującego, stołów do tenisa stołowego, piłkarzyków a także masaży. Do najbliższego jeziora dzieli nas odległość 60 m, sklepu spożywczego 40 m a do lasu sosnowego 150 m. Do zadbanej i utrzymanej w bardzo dobrym stanie plaży z pomostem i wypożyczalnią sprzętu wodnego "U Grzegorza" nasi Goście przebywają jedynie odległość 800 m.
Od wielu lat organizujemy dla Państwa m. in.:
kolonie letnie i zimowiska,
zielone szkoły i biwaki,
turnusy rehabilitacyjne,
pobyty Wielkanocne i Sylwestra,
kuligi z pochodniami,
wieczory andrzejkowe i spotkania opłatkowe,
imprezy okolicznościowe: komunie, wesela, rocznice,
imprezy integracyjne nauką sztuki walki dla firm,
przejażdżki wozami, bryczką, kuligi z pochodniami
jazdę konną,
imprezy grillowe z ogniskiem i pieczonym dzikiem
biesiady kaszubskie z akordeonistą i częstowaniem tabaką

« Wróć | Strona główna

Zdjęcia:


Zespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-GabrielaZespół Domów Wczasowych Helena-Danuta-Gabriela
bottom
© 2007 Businesshotels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: www.widzialni.pl - pozycjonowanie